Skocz do zawartości
Forum

Szukam dosłownie szybkiej odpowiedzi.!!!


2018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z tej strony Natalia

Mam problem ze swoim chłopakiem: doczytałam sie róznych na naukowych stronach odpowiedzi na temat problemu ze snem bo dokładnie chodzi o to ze mój  chlopak potrafi spać do 13, 14 jezeli nie musi wychodzić z domu do pracy zwłaszcza teraz w okresie pandemii.

Siedzi w nocy do 2 czy 3 nad ranem i to nie czuje potrzeby snu .Kiedy juz sie położy nie moze spać ( zasnąć), pali przed snem tez.

Chcialam zasiegnac po wielu innych odp  juz dla pewnosci odpowiedzi od specjalisty czy moze to byc spowodowane brakiem melatoniny , czy towarzyszy mu jakiś stres o którym nie chce powiedzieć przez co nie potrafi wyciszyć organizmu , paleniem papierosów czy korzystanie z jakiś niedozwolonych substancji( mam na myśli jakieś narkotyki)?

Odnośnik do komentarza

Jak śpi do południa, to nie chce mu się spać wieczorem, jak siedzi po nocy, to śpi do południa i koło się zamyka. 

Musi zmienić rytm snu, czyli mniej więcej, kłaść się i wstawać o podobnych porach. 

Czytaj o higienie snu, a jeśli ma nawet inne problemy, to nie oczekuj odpowiedzi na forum, bo to nie zgaduj zgadula. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...