Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość w...z

Rekomendowane odpowiedzi

Od roku biorę tabletki vibin mini od 2 tygodni dokucza mi kaszel mokry oraz katar brałam przez ten czas acc, metmin do nosa oraz telfexo. Od jutra będę musiała przejść na antybiotyk i moje pytanie brzmi po ilu dniach będę od nowa zabezpieczona od nowego opakowania? Zostało mi 9 tabletek różowych i potem 7 dniowa przerwa na miesiączkę i następnie nowe opakowanie. Chętnie się dowiem tez czy leki które brałam również osłabiały działanie z tego co wiem to nie ale wolałabym się upewnić.

Odnośnik do komentarza

Z tego co się ja orientuje jeśli bierzesz tabletki już od roku to cały czas jesteś zabezpieczona po odlozeniu z tego co mi ginekolog powiedział tabletki działają jeszcze przez 3 miesiące więc wydaje mi  się że cały czas zabezpieczenie działa 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość gość

Nie, niestety napewno to tak nie działa jest pełno wpadek kiedy dziewczyny brały antybiotyk i nie zabezpieczały się dodatkowo albo np wymiotowały lub miały biegunkę. Zastanawia mnie tylko czy tabletki będą działać ponownie po antybiotyku po tygodniu czy od nowego opakowania lub od nowego opakowania i tygodniu brania jeszcze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...