Skocz do zawartości
Forum

Bardzo przeżywam przyszłe wybory prezydenckie


Gość damian18

Rekomendowane odpowiedzi

Młody patrioto, jesteś młody, całe życie przed Tobą. Nie wyjeżdżaj z kraju. Wiesz co jest dobre dla Polski więc bądź tak mężny i stań w obronie godziwości i prawości. Zostań politykiem i wyprowadź kraj z tego g...a. Nadzieja w młodym pokoleniu!

A na serio to również uważam że temat-prowokacja, no ale zawsze znajdzie się ktoś kto się na ten temat złapie.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, ka-wa napisał:

A tak na marginesie, najlepiej samemu dopchać się do władzy, później oceniać innych. 

O właśnie, a wiesz, że ja nawet zaczęłam ten tekst stosować wobec tych wiecznie niezadowolonych i prowokujących? Często temat się urywa, bo do władzy nie chcą ?

 

11 godzin temu, Gość Ach napisał:

a moze bardziej Ci  się opłąca  teraz schron   budowac niż wojażować po Europie ?

Sie uśmiałam ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine

To taki wątek gdzie bardzo łatwo można ludzi ze sobą skłócić. Nawet jeżeli wątek został specjalnie załozony żeby sprowokować, to i tak nasze odpowiedzi mogą dać do myślenia ludziom szczególnie młodym, nie koniecznie osobie która załozyła wątek, ale innym ludziom którzy będa głosować w Maju. Przede wszystkim żeby w ogóle młodzi nie olewali głosowania. A na Forum zauważyłam że jest od groma trollowych watków na które moderatorzy w ogóle nie reagują. Więc nie sądzę aby ten watek kogokolwiek krzywdził. Zwykła dyskusja pokazująca poglądy róznych osób. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, laurette napisał:

Wiem wiem były są i będą, wiem o tym Javiolla  ?

napisałam tylko Yonce bo zapomniała o tym i wybieliła dawne PO.

Nie zapomniałam i zgadzam się z opinią, że wśród polityków, bez względu na stronnictwo, jest mnóstwo cwaniaków i złodziei, jednak jak to zwykle bywa,  nie wszyscy.  Nie mniej jednak, za rządów PO Polska dobrze się rozwijała, a teraz to wszystko jest tracone w imię fałszywie pojętego patriotyzmu i wspierania , jak to piszecie "zwykłych ludzi". W dużej mierze wspierana jest patologia społeczna. Cały dramat polega na tym, że nawet jeśli jakimś cudem aktualna władza wreszcie przegra wybory, to ich następcy będą musieli ponownie wydobywać nasz kraj z bagna w jakim tonie. I znowu "zwykli" ludzie będą psy wieszać, bo nie rozumieją, chociażby tego, że Polskę zwyczajnie nie stać na taki socjal w tylu dziedzinach. Lecz dla tych "zwykłych ludzi" ważne jest tu i teraz, byle kasę dostać. 

To nie będzie trwało wiecznie, w końcu ten pozorny dobrobyt się skończy, bo z pustego i Salomon nie naleje. 
Skończymy, jak Grecja i może wtedy "zwykłym ludziom" otworzą się oczy.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Yonka1717 napisał:

Nie zapomniałam i zgadzam się z opinią, że wśród polityków, bez względu na stronnictwo, jest mnóstwo cwaniaków i złodziei, jednak jak to zwykle bywa,  nie wszyscy.  Nie mniej jednak, za rządów PO Polska dobrze się rozwijała, a teraz to wszystko jest tracone w imię fałszywie pojętego patriotyzmu..

No ja absolutnie tak nie uważam. Za rządów PO była w Polsce masakra i tragedia. Krótko mówiąc. Wszystko co najgorsze było.. afery, oszustwa, korupcja na wielką skalę , przekręty, sprzedaż kraju za bezcen zagranicę, bezrobocie, dramat gospodarczy, zamykanie krajowych kopalni, zakładów pracy, takie dziadostwa i inne ..

Jak można w ogóle mówić że ktoś jakiś polityk jest dobry a tamte jest zły. Jak? Przecież to wszystko to jedna wielka zaraza!

A co jest teraz tracone ? Niczego dobrego nie było więc nie może być tracone. Bo najpierw musi to być.. zacznijmy od tego.

 

Edytowane przez laurette

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość damian18

Ja nie chcę by się inni kłócili przez moje poglądy. napisałem tylko czego się boje i czym żyję jako młody człowiek. Możecie watek zamknąć skoro powoduje kłótnie bo ja już tu nie napiszę bo napisałem co miałem do powiedzenia. Nie kłocie się już wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Gość damian18

JUŻ mi trochę lżej bo widzę że Dudzie poparcie spada i że na wygrana nie ma już praktycznie szans, za to pani Kidawa budzi coraz większe zainteresowanie i zaufanie ludzi. To więc możemy już się cieszyć bo będzie my mieli nową prezydent i tym razem to prezydent wszystkich Polaków i nie będzie podziałów już w państwie i nie będzie szczucia.  Zobaczycie że będzie się nam żyło bardzo dobrze a nie w takiej biedzie jak teraz gdzie uczciwie pracujacy są niemal żebrakami a bezrobotnim zyje się w dostatku i pieniądze na pijaństwo i papierosy nawet mają i za darmo mieszkają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...