Skocz do zawartości
Forum

Niski wzrost


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 23 lata. Od zawsze byłem mniejszy i odstawałem od rówieśników. Aktualnie mam 171cm i jestem bardzo szczupły, wyglądam na 16-17... Czy jest jeszcze szansa urosnąć lub do jakiego specjalisty się udać, żeby coś się dowiedzieć. Wiem, że w młodym wieku przeprowadza się terapię hormonem wzrostu ale teraz to już raczej za późno.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.02.2020 o 22:09, Gość Michał napisał:

wyglądam na 16-17.

To wystarczy zmienić sposób ubierania, fryzurę, zapuścić zarost... jakoś wizualnie się postarzyć.

W dniu 7.02.2020 o 22:09, Gość Michał napisał:

bardzo szczupły

Ćwicz, zapisz się na siłownie i zrób masę. Nie podpadnie, że jesteś bardzo szczupły, bo mięśnie to zamaskują, zniwelują.

W dniu 7.02.2020 o 22:09, Gość Michał napisał:

iem, że w młodym wieku przeprowadza się terapię hormonem wzrostu

W młodym wieku czyli w nastoletniości. Poza tym hormon wzrostu otrzymuje się przy bardzo niskim wzroście. Gdybyś przestał rosnąć np. w wieku 10 lat i miałbyś 145 cm to może by Ci podano ten hormon, ale nie przy wzroście 171 cm. Hormon wzrostu podaje się przy chorobowym zahamowaniu wzrostu, a Ty po prostu masz średni wzrost, nie jesteś na nic chory. Lepiej zapisz się na terapię, bo musisz popracować nad samooceną i wiarą w siebie.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...