Skocz do zawartości
Forum

problem z oczami


Gość Oczypro

Rekomendowane odpowiedzi

Odkad pamiętam mam problem z oczami. Zawsze czuje w nich napiecie i ciężko mi skupić wzrok. Gdy jestem wykończony ciągłym napinaniem mięśni oka w celu wyraźnego widzenia, robi mi się zez do srodka i zamazuje się obraz, patrzę w jedno miejsce. Wtedy oczy odpoczywaja, potem ciężko jest mi je kontrolować bo są wykończone i potrzebuja odpoczynku (zeza). Jest to bardzo uciążliwe poniewaz nie mam kontroli nad swoimi oczami i nie mogę swobodnie patrzeć tylko ciągle się stresuje i napinam te oczy. Dziwnie to wygląda, że patrzenie sprawia mi taki wysilek. Prawdopodobnie to zabrało mi pewność siebie i przysporzyło mi mnóstwo lęków i ciągłego stresu.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej oddać się w ręce dobrego okulisty. U mnie problem z oczami jest innej natury, czyli praca przy komputerze. To na szczęscie w miare łatwo można się przed tym ustrzec. Coś z luteiną, może u ciebie również byłoby dobre i krople oviso z doz.pl

Odnośnik do komentarza

Dobry specjalista w tych czasach to podstawa. Od wielu lat jestem związany pakietem medycznym od pracodawcy z placówkami Enel-Med - mają przychodnie w całej Polsce w tym oddziały okulistyczne. Myślę że warto spróbować i umówić się na konsultacje i późniejsze leczenie. 

Odnośnik do komentarza

Dieta jak najbardziej, wpływa na jakość wzroku. Jak dieta jest uboga w witamine A to wtedy tak. mamy pogorszenie wzroku. No chyba, ze juz dochodzi do takich rzeczy jak uszkodzenie rogówki czy  po prostu wada wzroku. Sama jestem po laserowej korekcji wzroku metodą EBK w Dzięgielewska Instytucie Oka w Wawie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...