Skocz do zawartości
Forum

Stres w pracy z powodu braku klientów


Gość Basiaania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Smutna78

"Lizodustwa" wiesz ja nienawidze prostactwa I buraczanstwa a ta wulgarna osobka mnie obrazila. Nic o mnie nie wie widocznie nigdy nie byka zalamana nerwowo przez dyskryminacje! Troche powagi panno brzydka I bestyja:p heh

Odnośnik do komentarza

Hejka! Mam pytanie czy jezeli ktos ( nie ze swojej winy) zmienial prace w przeciagu roku 6 razy czy to moze miec znaczny wplyw na samopoczucie osoby ktora choruje na stany nerwicowo-depresyjne? Sprawa wyglada tak ze w przypadku tych prac obiecywano stale zatrudnienie przy wzorowym chodzeniu do pracy nie spoznianiu sie zostawaniu na wszystkie te zyczenia spelniam w 100%! itd tylko 1 miejsce splajtowalo w reszcie czyli 5 kolejnych po prostu mnie oklamano I podziekowano za wspolprace jak tylko spadl troche ruch.Teraz mam dylemat dostalam sie do miejsca gdzie pracuja moje dobre znajome niestety praca jest bardzo slabo platna ale mam szanse pracowac tam na stale wlasnie tylko dlatego ze sa tam te moje znajome.Co ja mam zrobic? Poszlam tam Bo tam czulabym sie bezpieczniej jezeli chodzi I uttzymanie pracy moj komfort psychiczny bylby duzo lepszy tylko finansowo ucierpialabym.Co wybrac?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Zmiana pracy (szczególnie jeśli nie wynikała z Twojej woli) zawsze wiąże się ze stresem. A stres z kolei może nasilać stany nerwicowe - depresyjne.
Co do obecnej sytuacji. Jeśli nowe miejsce pracy dałoby Ci poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji myślę, że powinnaś się na nie zdecydować. Zastanów się tylko, czy mniejsza płaca nie spowoduje u Ciebie problemów finansowych.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pani ekspert jest to Praca najgorzej platna Jaka kiedykolwiek mialam ale moj maz mowi ze" sobie poradzimy". Ja po kazdym takin straceniu pracy nie ze swojej winy bardzo to przezywam bardzo duzo mnie to nerwow kosztuje.Ja juz tak nie chce sie czuc. Ja pracuje przez agencje pracy I ONI zawsze maja ta sama taktyke:mowia staram sie pracuj ciezko to cie zatrudnimy niestety prawda jest taka ze kiedy tylko zwolni produkcja, biznes jestesmy zwalniani!i znowu od poczatku czlowieku musisz pokazac sie wykazac znowu zmiana. Ja zle znosze czeste zmiany ( brak pracy uwazam jako zaburzenie poczucia bezpieczenstwa)!a jak mam prace to czuje sie bezpieczniej mam swoje zycie pod kontrola.co Pani ekspert o tym mysli?

Odnośnik do komentarza

Jestes osoba ktora wytracila z rownowagi wiele osob na tym forum moja droga!!! Ja tez poczytalam sobie twoje posty I Ty nieskazitelnie czysta bez winy osobko!!!!!masz ten typ osobowosci ze coponiektorych mocno potrafisz wyprowadzic z rownowagi!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...