Skocz do zawartości
Forum

Wrzody żołądka. Czy obejdzie się bez gastroskopii?


Gość Neurotyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problemy. Prawdopodobnie wrzody dwunastnicy, bo wszystkie objawy pasują i mój ojciec miał kiedys w tym samym wieku. Chcę się leczyć farmakologicznie, na wszystko się zgodzę, ale nie chce gastroskopii. Jestem gotów ściśle przyjmować wszystkie leki i stosować się do zaleceń. Chciałbym tylko od razu przejść do leczenia i zrezygnować z badania. Nie przekonuje mnie, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Nie dam rady przez to przejść i tyle. Ucieknę spod gabinetu.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, ze nigdy nie robiłeś kolonoskopii skoro chcesz uciekać przed gastroskopią ;)
Nawiasem mówiąc możesz poszukać miejsc gdzie robią gastroskopie pod narkozą. Jest to koszt owszem, ale masz komfort. jedynie będziesz odczuwał ból gardła po badaniu.

Poza tym...nie nakręcaj się niepotrzebnie. Ostatnio miałam podobną historie. Źle się czułam i zapytałam o objawy wrzodów brata, który je miał (ojciec też miał). Wszystko na to wskazywało. Potem sprawdziłam w necie i poza wymiotami wszystko wskazywało na wrzody dwunastnicy. Też się nakręciłam, a po gastroskopii okazało się, ze to tylko łososiowy kolor żołądka ...jakaś tam drobnostka, której nawet się specjalnie nie leczy. Nie wiem skąd u mnie tak poważne objawy skoro to nic takiego. Musiałam czymś podrażnić błonę śluzową żołądka, a że zawsze miałam żołądek wrażliwy to takie przesadne objawy.

Kup sobie mastikę. Poczytaj o tym szerzej. Zapewniam, ze przejdzie cokolwiek masz w żołądku. To jest na heliko, wrzody i inne dolegliwości żołądkowe. Do tego zachowaj dietę lekkostrawną na czas leczenia.
Ja jeszcze jestem w trakcie brania, ale już zaczynam powracać do normalnej diety i na razie jest ok.

Dodam, że to sprawdzony preparat. Wyleczył moją córkę z heliko (bez antybiotyków), pomógł dwóm innym osobom, które bezskutecznie długo leczyły wrzody. Teraz ja go testuję na sobie.
Daj znać jakie efekty.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...