Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego chlopak mi tak mowi??


Gość prowokacja czy cuś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość prowokacja czy cuś

Podrywa mnie chlopak, sa romantyczne obietnice z jego strony, ale ostatnio powiedzialam mu ze z seksem chce poczekac.Nie prowokowalam go po to by odmowic, wyszlo w zwyklej rozmowie niezwiazanej z sexem, ot tak jakos... i on calkiem spokojnie stwierdzil,ze ok, ze on sex moze miec z innymi dziewczynami. Zamurowalo mnie troche,ale nie robilam awantury..moze przeliczylam sie i traktuje mnie jak materac po prostu ktorego nawet nie zamierza oszukiwac?? Czy to byl jakis glupi zart z jego strony? chociaz zwykle, gdy zartuje dodaje smiejąca sie emotkę :)
a tym razem nic.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że chciał zastosować szantaż emocjonalny. Może miał nadzieję, że się na te słowa złamiesz. Moim zdaniem traktuje Cię przedmiotowo i zależy mu głównie na seksie.
Rada onkaY jest dobra. Skoro on tak bezpardonowo powiedział Tobie o innych dziewczynach, tak samo Ty możesz bez skrępowania mówić, że nie widzisz problemu.
Na 100% znajdziesz kogoś kto Cię doceni i uszanuje. Nie sztuką jest dziewczynę wykorzystać, ale sztuką jest traktować ją poważnie.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...