Skocz do zawartości
Forum

Czy mając już 28 lat mam jeszcze szansę znaleźć dziewczynę?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andreas321

Jestem blisko 50-siątki i z doświadczenia życiowego mogę wam powiedzieć, że w powodzeniu najważniejsza jest odwaga i śmiałość. Chociaż to nic odkrywczego. Pamiętam, że zawsze Ci koledzy którzy się za przeproszeniem... nie pie*****li (w zarywaniu) mieli najwięcej dziewczyn. Miałem kolegę do którego dziewczyny same zagadywały i widać było że im się podoba, ale ten wtedy stawał się całkowicie zablokowany i ledwo wykrztuszał słowa, widać po nim było w takich sytuacjach spory stres, po prostu jakby bał się dziewczyn. Pewnie nawet gdyby wzięła go za rękę i zaproponowała spacer to by szybko wymyślił wymówkę i zwiał. Czy z takim podejściem można znaleźć kogoś? Myślę, że marne szanse. Rada to po prostu zwalczać nieśmiałość, przełamać blokadę. Inaczej będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Gość Badzmyrealistami

Widać, że autor ma problemy nawet z czytaniem ze zrozumieniem prostego tekstu mimo, że dwukrotnie mu wyjaśniono, że tekst o upośledzeniu umysłowym nie odnosił się do niego, a interesują go intelektualistki... To powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysiek prawiczek

Ja mam obecnie 29 lat i posiadanie dziewczyny to dalej dla mnie totalna abstrakcja. Ja w ogóle nie wiem jakby się to miało odbyć że poznałbym dziewczynę? Przy jakiej okazji ja bym miał poznać dziewczynę, ona by była stroną inicjującą znajomość? O czym ja bym rozmawiał z taką dziewczyną, nie wierzę że ktoś z własnej nieprzymuszonej woli chciałby się ze mną spotykać, rozmawiać przez telefon, pisać SMS-y. Do tej pory nie było takiej osoby i jakoś tego wszystkiego nie widzę, że miałoby się stać realne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...