Skocz do zawartości
Forum

Zatkane ucho


Gość Yonor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, jestem Patryk i mam 12 lat mam pytanie, zatkalo mi sie ucho 3 dni temu przeplukiwalem sie 2 dni nic to nie dalo praktycznie kropie lekiem AkusTone to tez nie wiele daje a to juz 2 dzien kropienia Potrzebuje waszej pomocy jak zapobiec temu zatkaniu

Odnośnik do komentarza

W takich przypadkach zawsze radzę wizytę u laryngologa. Człowiek są nie zobaczy, co się dzieje w uchu. Ja również korzystam ze sparayu do uszu, zawierającego olejki. U mnie to jest akurat fonix. Działa na tyle skutecznie, że jak do dnia dzisiejszego nie miałam najmniejszych kłopotów z uszami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli problem trwa długo to najlepiej pójść do lekarza. Bo jeśli to coś poważniejszego to lepiej zacząć działać zawczasu. Od czasu jak na basenie niefortunnie spadłam i miałam perforację błony bębenkowej, regularnie badam się w http://medicusclinic.pl/ we Wrocławiu. Mają tam świetnych specjalistów od słuchu i dzięki nim nie muszę nosić aparatu słuchowego

Odnośnik do komentarza

mi na zatkane ucho bardzo pomogły krople lix, kupiłam je w aptece jak mi się ucho zatkało to od rauz pobiegłam do apteki bo czułam mega dyskomfort z tego powodu tam dostałam te krople bez recepty któe szybko mi pomogły i sprawiły ze poczułam sie komfortowo. 

 
Odnośnik do komentarza

Nika, miałam ten sam produkt, kiedy walczyłam z zatkanym uchem. Pamiętam, że dość szybko uwolnił mnie od szumu i nadmiaru woskowiny. Szczerze powiedziawszy nadal korzystam z jego działania. Od czasu do czasu czyszcze nim uszy, żeby nie było powtórki kłopotów. 

Odnośnik do komentarza

Kupiłam fonix, po przeczytaniu opinii w internecie. Stosowałam zgodnie z zaleceniami i sprawnie odetkałam ucho. Woskowina wypłynęła na zewnątrz a czuję się doskonale.Nie miałam pieczenia w uchu ani gorączki, składniki produktu mnie nie uczuliły. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli ból utrzymuje się rzez długi czas, lepiej udać się do lekarza, który będzie w stanie ocenić sytuację i rozwiać ewentualne wątpliwości. Z czystym sumieniem mogę polecić Dr. Marcina Masalskiego (Szpital Orthos), który jest wspaniałym profesjonalista i przesympatycznym człowiekiem. Wszystko spokojnie i rzeczowo wyjaśnia. Lepiej dmuchać na zimne!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...