Skocz do zawartości
Forum

czy warto zwrócić facetowi uwagę ,że jemu nie staje jak należy ?


Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem. Jest to Twój mąż i sama wiesz jak z nim rozmawiać. Ja po prostu spokojnie powiedziałam swojemu, ze powinien coś wziąć. Może sie obruszył na początku ale potem podszedł do tego normalnie. Aktualnie przyjmuje tabletki i jest lepiej.

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałam z nim i wstępnie się zgodził.W sumie było lepiej niż myślałam. Jednak zastrzegł,ze sam na pewno nie wybierze się do apteki i ich nie kupi heh ?
Co na początek zamówić? Jeśli ktoś nigdy nie brał takich tabletek?

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałam z nim i wstępnie się zgodził.W sumie było lepiej niż myślałam. Jednak zastrzegł,ze sam na pewno nie wybierze się do apteki i ich nie kupi heh :PCo na początek zamówić? Jeśli ktoś nigdy nie brał takich tabletek?

Odnośnik do komentarza

Sildenafil jest na receptę - więc odpada, jak nie chce iść do lekarza.

Bez recepty to ewentualnie takie suplementy jak penis complete, Permen czy cum on. Np w przypadku penis complete, facet bierze, i po 40 min erekcja powinna wrócić. Cum on działa natomiast tak, ze trzeba brać codziennie. Za to gotowość do osiągnięcia erekcji jest niemal natychmiastowa.

Odnośnik do komentarza

Cum on to mniej więcej ta sama seria co penis complete. Alternatywa to erekton i inne.W składzie są bardzo podobne, mają różne proporcje. W sieci wszystko jest wyjaśnione co i jak. Cum on uchodzi za skuteczny.

Odnośnik do komentarza

może coś w tym być u mnie na siłowni chłopaki którzy koksują na tesciu tez maja z tym problem, spadek libido i ogólnie niepełny wzwód w kontakcie seksualnym z kobieta. Z tego co wiem biorą na to taki środek na zwiększenie popędu i erekcję - Prosent 600 i to im podobno pomaga. To są takie kapsułki z proszkiem. Wyczytałem też gdzieś że gospodynie domowe to stosują na swoich leniwych mężach którzy zbyt dużo czasu spędzają przy komputerze lub oglądając mecze zamiast zadowalać seksualnie żony ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...