Skocz do zawartości
Forum

Łóżkowy trójkąt na urodziny męża


Gość Poison

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Poison, źle to rozumiesz. Jeżeli wybierzesz koleżankę to nie masz pewności nigdy czy twój mąż nigdy wczesniej nie uważał ją za atrakcyjną i czy ona go nie kręciła i może nawet troszkę o niej kiedyś myślał, a teraz to zrobia i zaiskrzy i w obojgu obudza się prawdziwe uczucia, bo nie chodzi tylko o seks, bo on ją zna i zna jej charakter, więc jest podstawa do głębszego uczucia. jak będzie obca, z którą się więcej nie spotkacie to co innego, bo to będzie tylko seks i nic więcej i bardziej to będzie jak fantazja, zostanie tylko wspomnienie a nie realna sytuacja.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

ja z blizniaczką bym to zrobila bez obaw :P postanowilam ze zrobimy to z tajemnicza nieznajomą, dalismy ogłoszenie do gazety dzwonilo wiele kobiet po krotkiej rozmowie wybralismy 5 i mamy sie z nimi spotkac po niedzieli , nie ze wszytskimi na raz z jedną o 15 z drugą o 19 z pozostałymi w srode i czwartek z kazda w innym miejscu, zobaczymy je z buzi z gadki bo umowilismy sie na kawe i wybierzemy :D trzymajcie kciuki :D

Odnośnik do komentarza

spotkaliśmy sie z 3 kobietami 2 takie sobie jedna fajna taka babka rozgadana usmiechnieta figura podobna do mojej krotkie wlosy ciemne, taka wydaje sie fajną kumpelą nie przyszla wystrojona ani nic kurtka bluza i adidasy wpadla mi w oko ale jeszcze jturo dzien narazie ta przoduje ma na imię Iwona :) stresuje sie jak cholera ale to taki pozytywny stres bo sama sie teraz napaliłam :D

Odnośnik do komentarza

Przeczytałam ten wątek bo mój małżonek opowiedział mi o takiej właśnie swojej fantazji, to znaczy ja, on i inna para ewentualnie sama kobieta. I wszystko było by ok tylko nie wim jak będzie potem. przeczytałam taki artykuł ***i tak się zastanawiam czy naprawdę warto dla chwili fajnej zabawy ryzykować późniejsze wyrzuty, że to chyba nie to.

Odnośnik do komentarza

masakra, dla mnie to jest obrzydliwe. Pierwsza rzecz jest taka, że jeśli marzy o seksie z jeszcze jedną kobietą tzn że ty mu nie wystarczasz. Druga rzecz - fuuuuuujjjj, nie wiem jak kobieta hetero może uprawiać seks ze swoim mężem i jeszcze jedną kobietą. Nie brzydziłoby cię to? No i nie mogę pojąć tego jak możesz w ogóle rozważać taką opcję, żeby twój partner przespał się z inną kobietą (bo tak naprawdę będzie, tyle, że ty będziesz w tym uczestniczyć). Napawa mnie to wszystko obrzydzeniem. Ja to bym w ch*ja posłała swojego męża gdyby mi w ogóle coś takiego powiedział. A fe

Odnośnik do komentarza

Jak by moja partnerka zaproponowała mi taki seksik czyki ja z kolegą byśmy mieli jej dogadzać byłbym w 7mym niebie :)
bardzo mnie to podnieca świadomość zazdrości mieszająca się z podnieceniem. Nawet bardziej niż ja i 2 kobiety...
Nie wiem czemu ale bardzo mnie to kręci i dla swojej kobiety bym przyprowadził ale nie kolegę tylko nieznajomego z badaniami lekarskimi bo preferujemy seks bez prezerwatywy i musiałby być młody i oczywiście pełna higiena :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...