Skocz do zawartości
Forum

Kolczyk w języku


Gość Kora2222

Rekomendowane odpowiedzi

nie popłyneła ani kropelka krwi!! wygldało to tak:
siadłam na fotelu, pani spryskała mi jezyk od dołu jakims sprayem zniecuzlającym, założyła rekawiczki, wyciagnela z opakowania igłe i kolczyk i polozyla na srebrnej tacy, wbila igle od dolu, i wyjela zostawiajac jakby welflon - stres byl ogromny ale nic nie bolalo i kropki krwi nie bylo choc tez myslalam ze bedzie. Potem wziela kolczyk i szybko wyjela ten welflon a zalozyla jego i zakrecila i daria zeszla z fotela. Tadam!!! :D

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

sama mam kolczyka w języku i powiem ci że poczatki sa najgorsze..
przez pare dni mialam tak spuchnięty jezyk ze seplenilam i to równo.
Z tego co pamietam w pierwszych dniach nie mozna pic goracego ani nabialu jesc...
ogolnie ciezko mi sie jadlo bo caly czas cos czulam w ustach, nie raz mi sie zdarzylo polknac kuleczke bo musisz brac to pod uwage ze moze ona sie odkrecic..Potem z czasem juz go nawet nie czujesz :)
mam go od 4 lat i jest tak jak bym go nie miala:)
Tak jak mowilam poczatki sa meczace ale potem juz z gorki ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Nataliaaaa.a

Hej mam 17 lat i od 4 lat podoba mi się kolczyk w języku :) wtedy jeszcze byłam za młoda ale teraz chętnie bym sobie zrobiła troche mnie tylko powstrzymują zagrożenia związane z przekłuciem i ukruszanie się zębów (głownie jedynek). Ale nie o tym tutaj :
podoba wam się kolczyk w języku u kobiet???
zwiększa doznania erotyczne - podczas pocałunku czy oralu? Czy nie widzicie róznic?

:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...