Skocz do zawartości
Forum

Kolczyk w języku


Gość Kora2222

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba rzeczywiście moda minęła, albo modne to jest w jakis młodszych rocznikach, bo wśród moich koleżanek żadna nie jest tym zainteresowana. Jeszcze kilka lat temu moja współlokatorka przekłuła język i strasznie jej spuchł a przez kilka dni mogła jeść tylko wszystko zmiksowane, bo gryźć nie mogła. Pytam sie - po co???

Odnośnik do komentarza

To chyba jakos zle przeklula stad sie biora plotki i straszenie innych. ja mam kolczyk w jezyku od kilku lat. przeklulam w salonie. W ten sam dzien poszlam na impreze. Na drugi dzien lekko mi spuchl plukalam szalwia i normalnie jadlam. Po 2-3 dniach juz zapomnialam o przkeluciu. jedynie jak bawiłam sie ejzykiem to czulam lekkie pieczenie i tyle. A wszyscy straszyl ze nie bede mowila itd. To zalezy od organizmu i od profesjonalizmu kogos kto to robi. A co do czucia i smaku, to kolejna bajka. Dziwne ze mozna stracic smak przekluwajac jezyk po srodku skoro ludzie maja po 2 kolczyki po srodku, rozcinaja sobie jezyki jak zmije albo robia kolczyki po bokach dwa. Jedynie co trzeba miec nie za krotkie wiazadelko aby kolczyk nie naciągał, jak jest krotkie to robi sie kolczyk blizej zebow jak dlugie o bardziej na srodku

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...