Skocz do zawartości
Forum

Doskwiera mi brak przyjaciół.


Gość Ma29

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym wyznać, że jestem pacjentką gabinetu psychologicznego od wielu lat. Kiedyś czułam się dobrze, problemy zaczęły się kiedy zaczęłam wchodzić w dorosłość. Moje plany, których za bardzo się trzymałam, a które nie były dla mnie zrujnowały mi życie. Nie umiałam się pozbierać, byłam zbyt uparta. Straciłam koleżanki, kolegów ( nie udało mi się utrzymać kontaktów). Z pojedynczymi jednostkami z którymi mam jakiś kontakt (koleżanki) głównie telefoniczny albo FB nie chcę się spotykać, bo ciężko mi patrzeć jak ktoś ułożył sobie życie. Niby miałam dużo: zdrowie (fizyczne!), niby byłam inteligentna, nawet podobałam się facetom(sobie też się podobam, fizycznie, choć już teraz nie zwracam na to uwagi, i nie dbam już tak o siebie bo nie mam siły). Dziś stoję w miejscu. Nie wiem w jakim zawodzie mam pracować, bo już pogubiłam się, czasem ( czasem !!, bo większość czasu pochłaniają moje myśli) brakuje mi kogoś, rówieśnika, z którym fizycznie (fizycznie, a nie przez tel!) mogłabym po prostu pójść na spacer. Częściej brakuje mi osoby do której mogłabym się przytulić. Mam rodziców, ale ogólnie u nas nie było to praktykowane, teraz za późno, wstydzę się okazywania uczuć ( w stosunku do mamy, taty, brata). Chciałabym mieć psa, przynajmniej żywe, ciepłe stworzenie. Ale teraz nie mogę, nie dałabym rady się nim zająć :(. I skąd tu wziąć coś żywego ??

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

@Ma29 Ja chętnie Cie poznam............. sadzisz ,ze jestem psycholem ? Owszem jestem:) Ale muszę Ci powiedzieć, że masz fajny nick, chociaż mój jest o niebo lepszy i Twój wątek też jest bardzo interesujący, lecz widziałem lepsze. Tak bardzo chcę ci opowiedzieć o najbardziej zwariowanym białym facecie jakiego znam. Czy myślisz, że jestem wystarczająco szalony, by Ci móc o nim opowiedzieć??? :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...