Skocz do zawartości
Forum

Skuteczne powiększenie penisa


Gość skrzyczek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co, to jest i na to i na to. Taki kompleksowy wzmacniający suplement dla facetów, który zwieksza erekcję, poprawia wrażenia oraz ma pwiekszać penisa ( w to akurat nie wierzyłem ale zauwazyłem,ze podczas erekcji kiedy biorę te tabletki to penis jest o wiele większy).

Odnośnik do komentarza

Na podobnej zasadzie co działa wiele tego typu tabletek ( ale jedynie tych droższych i przetestowanych z atestami bo nie ma co liczyć tabletki za 15 zł z allegro będą działały)Zawarte składniki w tabletkach zwiększają ilość azotu w organizmie, sprawia to,że więcej krwi napływa do penisa, rozszerzają się naczynia krwionośne.Jeśli takie erekcje utrzymują się dłuższy czas to automatycznie można liczyć na to,że penis znacznie się powiększy. Moim zdaniem trzeba to po prostu sobie wypróbować. Na każdego różne środki działają inaczej.

Odnośnik do komentarza

Tak działa. W moim przypadku udało się o 3cm. Mówią, że max to 4 cm. Lekko pogrubienie też jest. To efekt rozszerzania sie ciał jamistych. 3 miesiące. Wiesz nie wiem, na pewno jeśli masz problemy z nadciśnieniem. Czytałem o tym, ale mnie nic nie dotyczyło.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie chciałbym sobie kupic żel na powiekszenie członka. Po przeczytanu opinii oraz po przeczytaniu składów jestem prawie na 100% zdecydowany na zel penilarge. Jednak widze, ze tutaj większośc brało tabletki plus dodatkowo żel. Czy jak kupię sobie sam żel to mogę liczyć na efekty? Czy jedynie tabletki dadzą powiekszenie?

Odnośnik do komentarza

Ekstender do powiększania penisa - prolongsystem.pl Używam podobnego sprzętu prawie 3 miesiące. Efekty są ok 3 cm przyrostu. To zupełnie normalne, że po pół godzinie trzba zrobić sobie 5-10 minut przerwy. W sumie to jak się zsumuje 8x 30 min to daje 4 godziny, wiec uzytkowanie nie jest takie proste i przyjemne. Dodam, ze na poczatku to po 20 minutach juz mnie bolalo, teraz moge ok 40 min w tym siedziec. Polecam ogolnie tego typu urzadzenia, ale przypominam, ze trzeba miec duzo cierpliwosci i wytrwalosci zeby osiagnac zamierzony efekt.

Odnośnik do komentarza

Placebo - nie działa.
podróbka placebo - również nie działa. Tak wiec nie ma róznicy.

Jeśli chcesz sobie kupić jakieś tabletki powiekszające penisa to musisz trochę zapłacić. Jeśli widzisz kurację za 100 zł na 3 miesiące to nie ma opcji aby zadzialało. Porządne tabletki kosztują 100 zł na jeden miesiąc i trzeba je brać minimum 3 miesiace aby był efekt. I to codziennie. Efekt wynika z dzialania i mechanizmu tych tabletek. Zaiweraja w sobie duże dawki L argininy. Srodek ten zwieksza ilość azotu w organizmie i tym samym podczas erekcji napływa o wiele więcej krwi do penisa. TYm samym ciała jamiste sie powiekszają. Jeśli jest to często to powiekszenie jest na stałe. Tak więc penis po tabletkach pewnie będzie takiej samej wielkości w spoczynku ale za to o wiele większy w stanie erekcji.
Ważne jest jednak tak jak tutaj wspomniałem branie tabletek regularnie i przez dłuższy czas. NO i kupno sobie czegoś co ma już pewną renomę i było przetestowane. Polecam Penilarge.

Odnośnik do komentarza

Utrzymuje się. Bo brałem jakiś rok temu i nadal powiększenie jest takie jakie było. Tak więc spoko. Możesz kupować ( najlepiej jednak kup cały zestaw bo pojedynczych penilarge nie opłaca się kupować, jest drogo no i do zestawu zwykle dorzucają ten żel, który jak pisałem jest dobry przy zapobieganiu rozstępom). Pompke tez kidyś miałem ale tutaj efekt był i sie nie trzymał.Tabsy to co innego.

Odnośnik do komentarza

Ktoś pytał gdzie kupic te tabletki Maxorman. Mi udało sie znaleźć je w necie. Jeden sklep to sprowadza jak się wpisze w google. Cena około 140 zł z przesyłką. Moja ocena po zastosowaniu 8/10. No rzeczywiście powiększyły członka z moich pomiarów po 2,5 miesiąca brania jakieś ponad 2cm na długości i członek jest wyraźnie grubszy nawet w spoczynku. Jak na tabletki rewelacja. Żadnych ubocznych nie miałem to jest 100% lepsze niż pompka która przy nieodpowiednim zastosowaniu może uszkodzić ciała jamiste u nasady członka. Szczerze polecam

Odnośnik do komentarza

no chyba serio najlepszy ten maxorman. Brałem już chyba wszystkie rodzaje tabletek które są w sprzedaży. Niektóre coś tam działały głównie na zwiększenie potencji i libido ale ten wspomniany maxorman rzeczywiście powiększył członka trudno powiedzieć ile bo już z tego wszystkiego przestałem mierzyć zniesmaczony poprzednimi efektami kuracji ale na moje oko jest trochę dłuższy i przede wszystkim grubszy. Członek lepiej prezentuje się w slipach. Ogólnie warte poświęconego czasu na regularne branie przez 3 miesiące nie wspominając o pieniądzach bo te są śmiesznie niskie.  Jak ktoś solidny i chce pamiętać o jednej lub dwóch pigułkach dziennie i co najmniej 5minutowej wymuszonej erekcji mogę mu polecić tą kurację.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...