Skocz do zawartości
Forum

Skuteczne powiększenie penisa


Gość skrzyczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia34567

No coż. Penis nie jest w sumie taki mały ale jeśli chcesz powiekszyć to się da. Tabletkami. Mianowicie albo penilarge albo penis complete. Zawierają w sobie duże dawki L argininy i innych substancji, które pozytywnie działają na powiekszanie penisa. Tyle,że na efekt trzeba troche poczekać i brać regularnie.

Odnośnik do komentarza
Gość kasia34567

Oho. Po prostu mój facet pomiimo tego,że wcale nie miał takiego niewielkiego penisa ( powiedziałabym, że standard krajowy) ubzdurał sobie,że powinien go sobie powiekszyć. Poczatkowo to zastanawiał sie nawet nad powiekszeniem kwasem hialuronowym co zupełnie mu odradziłam. Szczególnie,że takie zabiegi to jednak ingerencja i jeszcze nie stawałby mu w trakcie stosunku. Tak wiec zamowił sobie tableki ( penilarge a potem brał penis complete o których wspominałam). Nic mu nie mówilam ale nie sądziłamze może być efekt powiekszenia. Dobrze, ze przestał przynajmniej gadać o zabiegach. Jednak efekt był i to pozytywnie. Tak więc piszę o tym,żę tabletki mogą działać bo widzę efekt powiekszenia u swojego faceta.

Odnośnik do komentarza

mieszkam od roku w Stanach. Słyszeliście o czymś takim żeby murzyn powiększał sobie penisa???? Mój współlokator łyka takie tabletki maxorman i twierdzi że to na powiekszenie penisa jest.  Brał ktoś ten specyfik, co to jest????

Odnośnik do komentarza
Gość Sailers

Nie wiem czy ćwiczenia coś zdziałają. Ja próbowałem wielu ale raczej nic nie działy. Może minimalna różnica. O wiele bardziej skuteczne są tabletki. Jest wiele tabletek, sam akurat stosowałem jedne z tutaj wymienionych - na bazie naturalnych składników, bez żadnej podejrzanej chemii i co najważniejsze działają. NIe miałem po nich żadnych ubocznych skutków (no pojawiły mi się 2 rozstępy na penisie ale to skutek szybkiego wzrostu). Dodam rownież, że erekcja się znacznie polepszyła. Przed wybraniem odpowiednich tabletek na erekcję czy na powiększenie penisa polecam wczytać się w temat bo jest wiele takich srodków i nie wszystkie sa skuteczne.

http://feromony.net.pl/tabletki-na-powiekszenie-penisa/

Na stronie jest zestawienie i ranking. 

Odnośnik do komentarza

widziałem na własne oczy na siłce w KSF jak gogusie biorą te tabletki Maxorman nie wiedziałem na co to jest spamiętałem nazwę tylko dopiero jak wpisałem w google trafiłem na to forum to jest na masę penisa tak?? ale jaja nie sądziłem

 

Odnośnik do komentarza
Gość bass345325

napiszę krótko ja brałem tego Maxormana w połączeniu z tym Niemieckim kremem który też sprzedają na stronie w zestawie i udało mi się wycisnąć ponad 3,5cm na długości i około 1,5cm na grubości mierząc w obwodzie. Za zestaw zapłaciłem jakieś 170zł z wysyłką. Nie wiem na ile ten krem pomógł i czy w ogóle ale sądzę że ten wynik uzyskałem głównie lub tylko dzięki tym tabletkom. Jak ktoś ma parę groszy na zbyciu może wziąć też ten krem tuba jest naprawdę wielka i starcza na całą kurację tymi Maxorman  

 

Odnośnik do komentarza
Gość Powiększony

Hej.

Ja korzystałem z  produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia. 

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Gość Bryanadams

Jak to nie może powiekszyć penisa jak może. Było już wiele tematów na ten temat Tak wiec odpowiadam.Można powiekszyć:
wstrzyknięciami kwasu hialuronowego
tabletkami ( penilarge albo penis complete - masz tutaj spory wybór chociaz z opinii i poniekąd z własnego doświadczenia polecam kupować te droższe).

Odnośnik do komentarza
Gość Bryanadams

Zależy jaka powiększasz. Kwas hialuronowy może i daje natychmiastowe efekty, które są teoretycznie lepsze od działania tabletek jednak powiększenia nie jest na zawsze Jest to substancja występująca naturalnie w organizmie tak wiec wszystko się wchłania. Jednak jeśli chodzi o tabletki to powiekszęnie jest stałe.

Odnośnik do komentarza

Zwiększają erekcje i sprawiają, ze więcej krwi napływa do penisa. Powiększają się ciała jamiste.I potem powiększają się na stałe. Tak wiec o ile penis w spoczynku może być takiej samej wielkości jak przed powiększeniem penisa to erekcja jest większa. Potem nawet po zakończeniu kuracji erekcje są większe niż wcześniej i dlatego penis jak stoi to jest automatycznie większy. Tylko tak jak pisałem muszą być to dobre tabletki. Takie jak penilarge czy penis complete. I trzeba brać je regularnie przez dłuższy czas. Co najmniej przez 2-3 miesiące.
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...