Skocz do zawartości
Forum

Skuteczne powiększenie penisa


Gość skrzyczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Alghar

Jeśli chodzi o możliwość pogrubiania penisa to polecam metodę z zastosowaniem lipotransferu - przeszczepu własnego tłuszczu! Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się długo , można go powtarzać a w sumie jedynym przeciwwskazaniem jest brak miejsca skąd można pobrać tłuszcz . No i tracimy na stałe tkankę tłuszczowa z miejsca pobrania! Efekty można zobaczyć np. na stronie www.lipomedic.pl

Odnośnik do komentarza

No coż. Penis nie jest w sumie taki mały ale jeśli chcesz powiekszyć to się da. Tabletkami. Mianowicie albo penilarge albo penis complete. Zawierają w sobie duże dawki L argininy i innych substancji, które pozytywnie działają na powiekszanie penisa. Tyle,że na efekt trzeba troche poczekać i brać regularnie.

Odnośnik do komentarza

Oho. Po prostu mój facet pomiimo tego,że wcale nie miał takiego niewielkiego penisa ( powiedziałabym, że standard krajowy) ubzdurał sobie,że powinien go sobie powiekszyć. Poczatkowo to zastanawiał sie nawet nad powiekszeniem kwasem hialuronowym co zupełnie mu odradziłam. Szczególnie,że takie zabiegi to jednak ingerencja i jeszcze nie stawałby mu w trakcie stosunku. Tak wiec zamowił sobie tableki ( penilarge a potem brał penis complete o których wspominałam). Nic mu nie mówilam ale nie sądziłamze może być efekt powiekszenia. Dobrze, ze przestał przynajmniej gadać o zabiegach. Jednak efekt był i to pozytywnie. Tak więc piszę o tym,żę tabletki mogą działać bo widzę efekt powiekszenia u swojego faceta.

Odnośnik do komentarza

Nie. Jest taki sam jak przy zakończeniu braniu tabletek. Czyli 12 cm ( przed braniem penilarge był mniejszy bo 10 cm- wiem wiem,że żałosne). Ale chciałbym zobaczyć czy jeszcze bardziej da się go powiększyć. Bo próbowałem powiększać pompką i niestety ale pompka niewiele dała. Nie dało się nią powiększyć penisa do dobrej wielkości.

Odnośnik do komentarza

Mi pompka pomagała ale jedynie przy braniu tabletek. Czyli tabletki plus żel ( po to aby się rozstępy nie orbiły) no i jeszcze wieczorami pompka. Trochę to czasu zajmuje, nie da się zaprzeczyć ale efekt moim zdaniem sztos. Lepszy niż przy braniu tabletek.Penis complete to aktualnie najlespze tabsy jakie mozęsz sobie kupić, brałem efekt był i to szybciej ni z się spodziewałem bo w pierwzym miesiacu erekcje miałem takie że laska myslała że ją wieczorami zamęczę. Powiekszenie też było, jak również efekt uboczny zwiększenie ilości spermy ale zupełnie mi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

Panowie a tak na poważnie to ile można powiekszyć penisa maksymalnie tabletkami? Jeszcze nigdy nie brałem ale powaznie zastanawiam się nad kupnem.
Moj penis w trakcie wzwodu ma 11 cm czyli nie za wiele
W zwisie jest bardzo mały. Raz kurczę miałem nieprzyjemną sytuację. Byłem w szalecie miejskim i jakiś gościo spojrzał sie tam na mnie na dole i powiedział: Ale masz małego fiuta. Nie było to przyjemne.

Odnośnik do komentarza

Uwaga moim zdaniem totalnie nie na miejscu ponieawż wielkosć penisa w spoczynku nijak ma sie do wielkości penisa we wzwodzie.Poza tym są ciepłe dni kiedy penis w spoczynku jest dość spory, w zimne dni sie chowa. TO fizjonomia. Co do tabletek to efekt zależy od wielu czynników:
Od tego czy bierzesz regularnie - jest to bardzo waśne bo jak bierze się nieregularnie to nie ma co liczyć na efekt
Jak na Ciebie to zadziałą bo na każdego działa to inaczje
Jak duży jest penis - mniejszy penis może powiekszyć się o wieksza ilóśc cm niż penis i tak już duży
No i od tabletek , w sieci roi się od podróbek. Kup oryginalne sprawdzone

Odnośnik do komentarza

Aktualnie biorę te drugie.Z penilarge nie miałem nic do czynienia. Ale wiele osób sobie je polea tak więc pewnie skuteczne.Mi zależało bardziej na polaczonym efekcie . Czyli powiekszenie erekcji plus dodatkowo powiekszenie penisa i właśnie te tabletki na to działaja. Zwiększaja napływ krwi do ciał jamistych i dzięki temu penis się powieksza. Na razie jestem zadowolony. Nie minał jeszcze drugi m iesiąc a widzę juz super efekty. A jeszcze mam tabletki na jeden miesiąc ( kupowałem soie w wiekszym pakiecie).

Odnośnik do komentarza

Zainteresowanych tematem powiększenia penisa i wierzących, że są jakieś super metody na jego powiększenie muszę niestety mocno rozczarować.

Przez wiele lat -a o powiększeniu penisa zacząłem myśleć już jako dojrzewający chłopak- przetestowałem na sobie chyba większość metod, prócz chirurgicznej metody powiększenia polegającej na operacji i wyciagnięcia tej części penisa która jest wewnątrz ciała.
Zacząwszy od wszelkiego rodzaju ćwiczeń, różnej  maści specyfików jak żele, maści i pigułki etc, urządzenia typu pompki itp, na zabiegu powiększenia kwasem hialuronowym kończąc.

Jak dzisiaj o tym pomyśle ile czasu i pieniędzy na to wydałem to śmieje się sam z siebie jaki naiwny byłem. Dawałem się łatwo manipulować reklamami i tym czym oglądałem w internecie na stronach xxx?? bo kto nie ogląda?
Dla bardzo zdesperowanych napisze że zabieg powiększania kwasem coś tam powiększa ale głównie w obwodzie penisa czyli grubość. Widać również różnice w długości ale tylko w stanie spoczynku i nie jest to spektakularna różnica. 
Ja osobiście byłem zawiedziony efektem końcowym, głównie z powodu ceny tego zabiegu, a wiedzieć trzeba, że czas utrzymywania efektów- i tak wg mnie słabych- jest krótszy od obiecanych. 

Na zakończenie napisze że dziś nie zdecydowałbym się na żadną z tych metod. Wszystkim zrozpaczonym teraz, polecam zainwestować pieniądze oczywiście w siebie ale w troszkę inny sposób.

problem jest w głowie ale nie w tej między nogami;)
 

Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci tutaj pewnie o zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego? Jest to pewna opcja ale ma dwie wady
Po pierwsze da się w ten sposób powiekszyc penisa jedynie na grubość
Po drugie jest to rozwiazanie czasowe, po roku trzeba zabieg powtórzyć (który swoją drogą nie jest zbyt przyjemny)
Sam stawiałbym raczej na tabletki, ale jedynie te o dużej ilości L argininy bo ich efekt jest trwały.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...