Skocz do zawartości
Forum

Wyszlam z deprechy . Jak?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem na ktorym forum powinnam umiescic temat wiec jakby byl w nieodpowiednim miejscu prosze o przeniesienie.
Poniewaz w internecie malo sie czyta postow ludzi ktorzy sobie poradzili i ciagle czytanie o tym jak komus zle, jak trudno i jak poradzenie sobie z pewnymi rzeczami jest nieosiagalne ja postanowilam pokazac ze mnie sie udalo i dodac wam troche siły. Jestem DDa, mam nerwicę lękową, niedawno wyszłamz depresji. Dodatkowko borykam się z różnymi problemami zdrowotnymi, które bardzo utrudniją mi zycie. Leczyć zaczęłam się 5 lat temu. Przerobiłam chyba kazdy lek, i 5 psychoterapeutów, którzy zapewniali, że musze być cierpliwa i wałkowali ze mną moja przeszłość. Chciałam Wam napisac co mi pomogło, bo może u was też się to sprawdzi. Rok temu nowa Pani psycholog zaproponowała mi terapię, która odcina mnie od przeszłości i supia się na teraźniejszości. Poprosiła o prowadzenie notatek-pamietnika. Brałam tez cały czas leki przepisane przez psychiatrę oraz cwiczyłam jogę. Mam wrażenie że joga i notes uporządkowały moje życie. Ja radzę tylko spróbowac takiego polaczenia, bo dzięki niemu jestem znow sobą Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...