Skocz do zawartości
Forum

Uczucie gorąca


Gość Tomek35lat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek35lat

Witam mam 35lat. Od kilku lat mam bardzo często uczucie gorąca . Na całym ciele ale najbardziej na klatce piersiowej. Dziś mam je prawie całą noc. Śpię przy otwartym oknie bez koszulki. Nie mam nadwagi. Czasami taki atak trwa godzinę moze 2 a czasami całą noc . Moje podejrzenia to coś z hormonami i dietą. Ale chcę się tu dowiedzieć czegoś więcej. Moze ktoś ma podobny problem i ma sposób na take uczucie gorąca w środku ciała(pieczenie , palenie) proszę o pomoc . Często mam też je w pracy tak silne że aż muszę przerwać pracę ( nie mowie tu o lecie tylko o zimie kiedy wszystkim w okol jest zimno)

Odnośnik do komentarza
Gość ja123213123

witam nie wiem czy to panu pomoże ale miałem to samo w wieku 20 lat, przyczyna nieznana JEDNAK bylem w szpitalu i mialem serie badan od kolonoskopi po usg tarczycy badali mnie na wszystko
i wyszło

Helico B.P w żołądku oraz mało potasu we krwi oraz bardzo duzy niedobór wit D
jedyne co mogę jeszcze powiedziec to to że po suplemetacji potasem oraz wit D + wyleczeniu HP uczucie gorąca ustąpiło

ja mialem nawet tak że mialem rano całą koszule zlaną od potu

wiec to musi byc jeden z czynników ktore podałem badz cos innego co przeszlo zamoistnie

Odnośnik do komentarza
Gość ja121312312312312321

co do samego gorąca w klatce

to prawie pewne że
1) refluks
2) przepulkina rozworu przelykowego
3) HB
to są te najbardziej prawdopodobne

bedzie pan musial zbadac makroelemety w krwi oraz zrobic gastroskopie i wszytsko sie wyjasni gwarantuje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...