Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Jowita 009

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa
  1. Ruch jest najlepszym pomocnikiem przy zrzuceniu wagi. Pomocna będzie https://www.abcgps.pl/opaska-sportowa wtedy będziemy mieli czarno na białym jaki wysiłek wykonaliśmy, przy okazji zmierzy nasze tętno. Dzieki niej jesteśmy w stanie łatwo ustalić odpowiedni plan treningowy
  2. Bieganie naprawdę pomaga,sam biegałam przed ciąża i teraz zaczynam robic to ponownie, kupiłam nawet specjalny wózek do biegania https://www.abcgps.pl/wozek-do-biegania idealnie sie sprawdza
  3. Ja jestem jednak zwolenniczką kupowania dla dzieca w sklepie stacjonarnym, no chyba ze chodzi o akcesoria czy wózki, to wtedy chętnie kupuje w sieci, ostatnio kupiłam wózek https://boboking.pl/riko Bardzo fajny sklep ,maaja ogromny wybór wózków ,fotelików, jak ktoś własnie tego szuka to warto tam zajrzeć.
  4. No tu najlepiej trzeba sie poradzić lekarza. Tez biorę belarę ale jestem zdrowa i te pigułki akurat bardzo mi służa. Nie mam ani dokuczliwego pms ani spadku libido jak przy innych tabletkach. Z tego co pamiętam to antykoncepcja moze pomóc przy objawach endometriozy,ale to juz musi dobrać ginekolog odpowiednie.
  5. Powiem tak skoro było tak silne zatrucie i miałas wymioty a mozliwe ze tez miałas biegunkę, to powinnas sie dodatkowo zabezpieczyć. Ja tez biorę belarę i wiem ze te pigułki sa bardzo skuteczne ale trzeba je przyjmować systematycznie. Ja powiem może co bym zrobiła na twoim miejscu. Zrobiłabym 7-dmio dniową przerwę ale zabezpieczała bym się dodatkowo. Bo tak czy siak czy zrobisz przerwę czy weźmiesz drugie opakowanie to i tak musisz dla pewnosci sie zabezpieczyć.
  6. Po pierwsze piszesz ze od kilku lat stosujesz antykoncepcję a od miesiąca dopiero masz takie objawy.Przecież to moga być objawy jakiejś zupełnie innej dolegliwości i na pewno nie związanej z antykoncepcja..Ja stosuję belarę od ponad dwóch lat i nie mam żadnych skutków ubocznych,podobnie mają moje znajome które biorą doustną antykoncepcję. Powinnaś sie przede wszystkim udać do lekarza i on na pewno ci powie co masz dalej robic.
  7. Powiem tak ja biorę belarę juz dwa lata i nie mam żadnych skutków ubocznych. Ale jeśli pojawiły sie takie symptomy to należy jak najszybciej zgłosić się do lekarza . Tu nie ma sie nad czym zastanawiać, bo to może być jakiś początek choroby i to pewnie nie z winy antykoncepcji.
  8. Najlepiej iść do swojego lekarza i poprosić o zmianę antykoncepcji. Ja teraz akurat biorę belarę i te pigułki nie powodują u mnie żadnych skutków ubocznych, ale poczatkowo tez miałam problem z bólami głowy przy innych pigułkach,poszłam do lekarza i mi zmienił właśnie na te co biorę teraz.
  9. Jeśli połączyłaś dwa opakowania to nic sie nie dzieje. Ja biorę belarę i też często tak robię szczególnie przy wyjazdach. Czasem krwawienie z odstawienia jest mocniejsze czasem słabsze.To różnie bywa. Pytanie teraz czy po 7-dmio dniowej przerwie zaczęłaś dalej brać pigułki czy nie. bo jesli sie zabezpieczałas to z pewnością wszystko jest ok.
  10. Ja też biore belarę i nie miałam takich problemów. Jeśli brałas tabletki regularnie od pierwszego dnia cyklu to nie powinnaś się obawiać. Chyba ze pigułki były brane nieregularnie. To wtedy jeśli się dodatkowo nie zabezpieczałaś to moze powinnaś zrobić test. a jesli chodzi o plamienia to najlepiej udać sie do swojego lekarza,on na pewno znajdzie odpowiednie rozwiązanie.
  11. Tez biorę belarę i z tego co wiem to jesli nie jesteś pewna to po prostu zabezpiecz sie dodatkowo prezerwatywą. Tak będzie najlepiej. A tym bardziej jeśli nie miało być robionej przerwy. Po 7 dniach dodatkowego zabezpieczenia wszystko powinno wrócić do normy.
  12. Nie wydaje mi się aby pigułki miały na to wpływ ja tez stosuję antykoncepcję, biorę belarę i nie miewam takich dolegliwości.Może zmieniłaś coś w swojej diecie? I pod tym kontem powinnaś sprawdzić.
  13. Nie mam. Tylko podczas pierwszego miesiąca były lekkie plamienia ale to chyba jeden raz co pamiętam.Ale to normalne ,może się tak zdarzyć .Pózniej już wszystko było ok i żadnych plamień
  14. Może powinnaś wrócić do belary ja biorę te pigułki już dłuższy okres czasu i mnie akurat pasują.Nie miewam bóli głowy ani spadku libido. Dodatkowo zszedł mi przy nich trądzik.Może po prostu idz do lekarza i porozmawiaj z nim co dla ciebie byłoby najlepsze
  15. Jeśli bierzesz tabletki od pierwszego dnia cyklu to masz 100% zabezpieczenie. Natomiast jeśli pigułki zaczęły być brane później niż pierwszy dzień wtedy jest wskazane aby dodatkowo zabezpieczyć się prezerwatywą przez pierwsze 7 dni stosowania.Też stosyję belarę i tak jest napisane w ulotce
×
×
  • Dodaj nową pozycję...