Skocz do zawartości
Forum

Niespełnione małżeństwo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jestem z mężem 12 lat. Ostatnie 5 lat jako małżeństwo. Czy to normalne że dla mojego męża telefon o przybycie do jego ojca jest priorytetem w sumie w każdej sytuacji gdy np mamy iść na imieniny do kogoś lub gdy nie planowaliśmy wizyty? Bez pytania mnie o zdanie. Natomiast gdy ktokolwiek z mojej strony pyta o nasza obecność to zawsze odpowiedź odwlekana w czasie bo czy mi czy jemu będzie pasować itd.
Co zrobi nie tak jego ojciec czy rodzeństwo przemilczy. A niedaj bo ze u mnie podobny problem to skomentowany od razu jakie to to ja mam rodzeństwo rodziców.
Z jednej strony doceniam cudowną dziecko które mamy razem. To że nie mam męża uzasadnionego od Alko gier itd. Ze jesteśmy zdrowi. Ze jak syn pójdzie do przedszkola mam szansę na pracę. Ale całe macierzyństwo nie usłyszałam od niego uznania też do zajmowania się wychowywania syna. Ograniczał mnie w kontaktach z rodziną znajomymi ze przaktycznie każdy dzień spędzałam tylko że synem na codziennych obowiązkach. Chciałam i mówiłam o drugim dziecku. Chciał ale nie zdecydował się bo miał problemy z samotnym ojcem. Przez rodzeństwo był wykorzystywany do pomocy ojcu. I to nie tylko moja opinia gdyż niektórzy którzy sobie na to nie pozwolili zerwała kontakty nawet z i ojcem i rodzeństwem .
Mam żal i nie wiem czy jest sens dalej udawać że się uda. Wydaje mi się ze po ślubie żona i dzieci są najważniejsze. dodam że w każdy weejen jeżdżę z synem i mężem do teścia wodę obiad zakupy itd tak jak chciał.

Odnośnik do komentarza

Widzę ,że te rozmowy z psychologiem nic nie dały i Twoje myślenie też nic się nie zmieniło.
Odpuść już sobie konflikty na tle wyjazdów do teścia, skończ z tymi wiecznymi pretensjami, ciesz się ,że dba o swojego ojca,
bo niedługo to nie dość ,że będziesz miała niespełnione ,małżeństwo ,to nie będziesz miała go wcale ,bo mąż znajdzie sobie inną, zawinie się i wyprowadzi;)

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...