Skocz do zawartości
Forum

Problem z dziewczyną


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.
Mam problem dotyczący dziewczyny, z którą zerwałem ponad miesiąc temu. Byłem z nią bardzo blisko, a ona od tak ze mną zerwała podając powód, iż jej nie szanowałem (po głębokich przemyśleniach stwierdziłem, iż to nie prawda. Traktowałem ją bardzo dobrze)
Dodam, iż jestem z Pomorza, a ona z okolic Radomia. Jeździłem do niej co jakiś czas, czyli co 3/4 tygodnie. Spędzaliśmy czas grając w gry online, tam ją właśnie poznałem. Zerwała ze mną w dzień, w który miałem do niej jechać. Nie chciała ze mną potem rozmawiać.
Bardzo dobrze się czuliśmy, jak spędzaliśmy ze sobą czas. Za każdym razem, jak do niej przyjeżdżałem to przytulała się do mnie, dzieliła się ze mną swoją miłością itd. Ciężko mi było uwierzyć, że ze mną zerwała. Na każdą próbę kontaktu reaguje obojętnie, jakbym był dla niej nikim. Wysłałem jej nawet prezent na święta z listem, w którym opisałem swój ból. A ona tylko za niego podziękowała. Czy powinienem dalej o nią walczyć? Myślicie, że pojawiła się osoba trzecia? Ciężko mi się żyję ze świadomością, że ją straciłem. Bardzo mi na niej zależy.

Odnośnik do komentarza

Sorbet23
Rozmawiąc z nią niedawno stwierdziła, że dla niej jest najważniejsza tylko zdania matura. Napisałem, by dała mi szansę. Zapewne uczucie znikło, ale czy warto będzie wciąż walczyć? Jeśli będę starał się o szanse od niej, to wyjdzie mi/nam to na dobre?

Czy do Ciebie nic nie dociera? Trzeba Ci napisać dosadnie, że ona ma w dupie Twoje uczucia? Miejże odrobinę godności i nie poniżaj się chorą walką o nią. To jest żałosne, ona w końcu zacznie Tobą gardzić. Jesteś facet, a nie ośmioletnia dziewczynka.

Odnośnik do komentarza

Nie powinieneś już się z nią kontaktować. Wiem że to nie łatwe ale najwyraźniej dziewczynie sprawia radość że pomimo wielokrotnego odrzucenia ty dalej za nią biegasz. Taka dziewczyna nie jest warta twojej uwagi i nic dobrego cię z nią nie spotka. Jeszcze znajdziesz odpowiednią dziewczynę ;)

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że jest Ci przykro z powodu zakończenia związku. Podejrzewam, że nie bez znaczenia ma fakt, że mieszkacie od siebie w znacznej odległości. Możliwe, że na ten fakt nałożyły się też inne czynniki. Teraz jednak powód nie jest najistotniejszy. Daj sobie czas na przeżycie tego rozstania, wyciągnij wnioski na przyszłość i uwierz, że spotkasz jeszcze na swojej drodze dziewczynę, która odwzajemni Twoje uczucia. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...