Skocz do zawartości
Forum

ignorować?


Rekomendowane odpowiedzi

~onkaY
"Uduszę cię"? Wybacz, ale to zabrzmiało wręcz pieszcztoliwie.
Przecież to oczywiste, że nie będziesz go dusić na serio, tak na ogół mówi się w żartach do osób z którymi jesteśmy blisko.
Jeżeli on naprawdę Cię denerwuje (bo zaczynam mieć wątpliwości), to zamiast "dawać mu do zrozumienia", powiedz mu wprost, że nie jest dowcipny, tylko irytujący, że przeszkadza Ci w pracy i niech znika tam, skąd przyszedł.
...i bynajmniej nie w żartach i z uśmiechem na twarzy, bo wysyłasz sprzeczne komunikaty.
Jeśli nie potrafisz, to poćwicz sobie w domu przed lustrem.
no widze ze ja mam chyba problem jestem zbyt poplazliwa a on to wykorzystuje chcialam mu dac do zrozmienia zeby sie trzymal odemnie z daleka no ale mi nie wyszło...

Odnośnik do komentarza

Obecnie, po wszystkich Twoich postach, odnoszę wrażenie, że jest to zakład pracy chronionej, jeśli tak ,to nie dziwię się ani jego, ani Twoim zachowaniem.
Tylko już gorzej z naszymi radami, mogą się nie sprawdzić, naprawdę wybierz się do psychologa ,najlepiej doradzi, po wywiadzie z Tobą, jak masz sobie radzić.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ka-wa
Obecnie, po wszystkich Twoich postach, odnoszę wrażenie, że jest to zakład pracy chronionej, jeśli tak ,to nie dziwię się ani jego, ani Twoim zachowaniem.
Tylko już gorzej z naszymi radami, mogą się nie sprawdzić, naprawdę wybierz się do psychologa ,najlepiej doradzi, po wywiadzie z Tobą, jak masz sobie radzić.
czego maja sie nie sprawdzic?

Odnośnik do komentarza

Jak Cię będzie wkurzał to powiedz mu żeby się odpier..ił. Niestety ale czasami trzeba zniżyć się do poziomu innych. Nie bój się tylko z..b go porządnie bo pajac znalazł sobie ofiarę i sie popisuje. Zależy Ci na znajomości z nim ? Raczej nie więc wal prosto z mostu a nie siedź jak mycz pod miotłą bo to się nigdy nie skończy
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

ignoruje całkowicie jego osobe traktuje jak powietrze nie odpowiadam na cześć nawet nie jest to zbyt dziecinne? on nawet nie pyta czemu go ignoruje jeden w tym plus ze sie tak mnie nie czepia teraz . tylko z boku to dziwnie wyglada jak ktos pyta czego go tak traktuje wtrąci się i co? z jednej strony mam spokój ,a jak sie zaczne odzywać to się będzie nakręcał znów .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...