Skocz do zawartości
Forum

Co może oznacza„uciążliwy ból głowy?


Gość d...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy coś mi jest czy jestem zdrowa? Mam 17 lat. Mam nerwicę. Byłam u psychiatry który przepisał mi tabletki przeciwlekowe itp "asentra". Biorę je ponad miesiąc. Moim problemem jest to, ze wymyślam sobie choroby. Cokolwiek mnie zaboli Ja juz myślę ze zaraz umrę ze jestem na cos chora przez to płacze duz o bo się po prostu boje ze coś mi jest. Od ponad tygodnia pobolewa mnie głowa, nie jest to mocny ból Ale uciążliwy. Mam uczucie lekko zatkanych uszu i piszczy mi w nich i szumi. Z czego lewe ucho mnie boli. Boli mnie oczoduł o widzę mroczki, plamki , coś mi się nieraz przewidzi , zakręci mi się nieraz w głowie. Wymyśliłam sobie przez to raka, zapalenie opon mózgowych albo schizofrenie. Boję sie strasznie ze jestem na to chora. Co jeśli jestem? Zadzwoniłam do pani psychiatry i kazała mi brać większą dawkę leku.przedtem brałam 1/4 tabletki a teraz Pani kazała mi brać jedna połowę rano a druga wieczorem. Jutro jadę do laryngologa. Co mi jest? Czy to przez to ze się boje czy naprawde mam raka albo schizofrenie czy zapalenie opon mózgowych? A może to coś innego? :( pomocy :( bardzo się męczę.

Odnośnik do komentarza

Martwienie się o siebie jeśli nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu nie jest złe.

Skąd wiesz że masz nerwice? I od razu atakujesz ją lekami?

Robiłaś badania, które zobrazują stan zdrowia - podstawowe krwi, obrazowe? Może warto by było to wykonać i sie uspokoić jeśli wyniki będą dobre. Jeśli zrobisz szczegółową diagnostykę na przykład takiego raka da się uchwycić, więc może wtedy się uspokoisz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...