Skocz do zawartości
Forum

Co mam zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu zbierałam pieniądze do skarbonki. Niedawno patrzyłam jeszcze do niej i wszystkie pieniądze w niej były. Niestety dzisiaj jak zaglądałam do niej okazało się że zostały mi same grosiki, a papierowe pieniądze wszystkie zniknęły. Jest mi strasznie przykro bo zbierałam te pieniądze, ponieważ chciałam w końcu spełnić swoje marzenia i one były mi do tego bardzo potrzebne, niestety ktoś z domowników wziął sobie je i teraz nie wiem co mam zrobić czy mam się upomnieć czy nie bo wiem że jesli to zrobię to wyniknie z tego afera której ja chciałabym uniknąć, z drugiej strony te pieniądze były mi potrzebne, dodam tylko że to było ciężko zaoszczędzone kilkaset złotych proszę może mi ktoś doradzić co powinnam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Co tu radzić.? Ktoś z domowników wziął twoje pieniądze, więc nie tobie powinno być głupio z tego powodu. Nie wiem,dlaczego uważasz ,że będzie z tego afera.? Osoba która to zrobiła,chyba się tym zbytnio ,nie przejmuje,chociaż powinna.
Są dwa sposoby,aby załatwić tą sprawę. Albo powiesz o tym co się stało,kiedy wszyscy będą razem np jedli obiad, albo powiesz o tym każdemu z osobna. Ta druga metoda, jest mniej konfrontacyjna i pozwala złodziejowi wyjść z twarzą z tej całej sytuacji. Może być tak,że to była chwilowa pożyczka ,któregoś z rodziców ,ale ,,zapomnial,, ci o tym powiedzieć. Ty znasz swoją rodzinę najlepiej i pewnie masz swoje podejrzenia. Działaj, bo to ty jesteś poszkodowana...nie zapominaj o tym.

Odnośnik do komentarza

Wyrazy współczucia z powodu straty. To przykre, że pieniądze potrafią w tak nikczemny sposób zakłócić harmonię nawet w rodzinie (o ile domownicy to familia). To, co się stało jest podłe i dziecinne. Nie znam szczegółów tego zajścia, ale jak będzie po wszystkim, to napisz jak Ci się udało z tego wybrnąć/ jak się to wyjaśniło. Rady już padły wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...