Skocz do zawartości
Forum

Czy osoba z padaczką może zrobić prawo jazdy?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest kwestia sumienia, ale prawa. Kto i do czego ma uprawnienia. Podobnie chorzy na serce w każdej chwili mogą mieć zawał , a osoby z tętniakami mózgu ,też mogą się liczyć z tym ,że w każdej chwili tętniak pęknie . Osoby z dobrze leczoną padaczką bez napadów nie są większym zagrożeniem niż pozostali chorzy uczestnicy ruchu drogowego.

Odnośnik do komentarza

Tak... I dokladnie to samo mowilabys gdyby taka osoba potracila kogos z twojej rodziny??? Tak?? Hah... Typowe polaczkowe myslenie... Zmienia sie co chwile... Jak mu wygodnie...
Smieszne... Napisalam juz co mysle o takich januszach internetowych, ale moderator usunal i z pewnoscia zrobi to ponownie..

Nie sluchajcie januszy !!!

Odnośnik do komentarza

Zawsze jest ryzyko, że dostaniesz zawału, ataku serca lub po prostu zemdlejesz za kółkiem. Chociaż w sumie pamiętam coś takiego, że kiedyś weszło takie prawo związane z prawem jazdy. Chodziło o to, że jeśli w ciągu 5 lat nie było ataków u takiego chorego, to mógł on śmiało podchodzić na prawo jazdy kategorii A i B... lecz trzeba wtedy co jakiś czas mieć robione ponownie badania.

Ale zawsze też można oszukać lekarza i powiedzieć, że nie chorowało się i nie choruje się na taką chorobę. Ja bym tak zrobił, jak bym miał np... padaczkę hehe

Odnośnik do komentarza

~House...1
Tak racja !!! Dobrze, ze są takie janusze internetowe !!!
Uff...

Nie przesadzaj z tymi januszami;) Każdy może mieć swoje zdanie i nie ma co licytować się na mądrości...
W tym przypadku nawet nie ma znaczenia co kto uważa, bo te sprawy regulują przepisy, które oczywiście w każdy możliwy sposób są omijane,
a autor powinien pytać u źródła, a tak ma mętlik w głowie..., taka uroda forum.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Taaa juz jeden geniusz napisal, ze oklamalby lekarza... Jak ktos nie ma wyobrazni.. to odpowiada szablonowo... A jak ktos ma troche wyobrazni i zdaje sobie sprawe jakie to moze miec konsekwencje (bo nie kazdy zdaje sobie sprawe jak sie to moze skonczyc)i jest wrazliwy.. to odpowiada jak ja proste.. :)

Odnośnik do komentarza

Droga , czy drogi House odpowiadaj jak sobie chcesz, ale nie krytykuj tych, którzy chcą autorowi przybliżyć do czego ma prawo , a do czego nie. Ja swoją wiedzę zdobywałam w czasie wieloletniej nauki i wieloletniej pracy zawodowej , gdzie musiałam być w pewnym sensie" biegłą" w różnych dziedzinach, bo tego wymagał mój zawód. Wymagał tego ,bym kontrolowała opinię biegłych , a to uwierz mi nie było łatwe. Skoro chcę teraz pisać , to piszę . Nie wypowiadam się w sprawach o których nie mam pojęcia. Mam nadzieję ,że autor wątku wybaczy , iż post nie całkiem na temat i ,że przeczytasz zanim może go usuną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...