Skocz do zawartości
Forum

Moj syn jest gejem.


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesięcy wiem ,ze mój 18 letni syn ma partnera .
Znam tego chłopaka, bo od dawna przychodził do syna jako do kolegi . Nie podoba mi się to , ale afery nie robię.
Obaj chłopcy zamieszkają niedługo razem w związku z nauką w innym mieście. Mieszkanie należy do rodziny tamtego chłopaka .Ze strony rodziny partnera syna nikt nie wie o ich relacji. Chłopcy nie chcą abym cokolwiek mówiła. Dręczy mnie pytanie czy powinnam powiedzieć rodzicom tego chłopaka. Brakuje mi kontaktu z rodzicem ,który ma dziecko homoseksualne.

Odnośnik do komentarza

Proponuję uszanować ich decyzję i nikogo nie informować (nawet rodziców partnera Pani syna) o ich charakterze relacji. Niech oni zdecydują, kiedy nastąpi coming out. Co do Pani potrzeby rozmowy, proponuję poszukać w okolicy grup wsparcia dla rodziców dzieci o odmiennej orientacji seksualnej. Istnieją takie i udzielają pomocy oraz konkretnych informacji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór.

Proszę się nie niepokoić zachowaniem syna ,te cechy i zachowania, które Pani zauważyła w dzisiejszych czasach mogą niepokoić każdego rodzica i są naturalne,ponieważ na planecie Ziemia wciąż panuje przeogromna ignorancja na temat kim jesteśmy,skąd przychodzimy i dokąd idziemy.Jednak nadchodzi czas ,gdzie człowiek pracować będzie nad moralnym rozwojem cywilizacji ,a zatem wiedzy o sobie.

W skrócie o ,,płciowości,, istot ludzkich:

Nasz duch podtrzymuje skłonności
które nabyliśmy w poprzednich życiach. (reinkarnacja)

Spirytystyczne medium Chico Xavier za pośrednictwem przewodnika duchowego o imieniu Emmanuel tą kwestię przwedstawia w ten sposób :
Duch przechodzi przez wiele wcieleń zarówno w ciałach męskich i żeńskich,co sprawia ,że rozwija bardziej lub mniej wyrażnie tendencje do którejś z płci.I może się zdarzyć,że duch odradza się (ponowne wcielenie)
w ciele,którego ,,anatomia narządów płciowych,,będzie w konflikcie do tendencji,które panują w jego duszy.
Oznacza to ,że Duch który nabył szersze pole zachowań kobiecych ,a inkarnuje w ciele mężczyzny może
przedstawiać sie jako osoba ze skłonnościami homoseksualnymi.
A jeśli dominują zachowania męskie w ciele kobiety można odczuć nachylenie ku kobietom.
Według Ducha Emmanuela nie istnieje pełnia kobiecości lub męskości.Zarówno kobieta posiada coś z mężczyzny jak i mężczyzna z kobiety.

Oto odpowiedż na temat płci od Duchów o wysokim stopniu ewolucji :
Płeć Duchów

Czy Duchy mają płeć?

„Nie w takim sensie, jak byście tego oczekiwali, ponieważ płeć zależy od ustroju organizmu. Występuje wśród nich młość i przyjaźń,
lecz opierają się one na podobieñstwie uczuć”.

Czy Duch, który animował ciało mężczyzny, może w nowym
istnieniu animować ciało kobiety — i odwrotnie?

„Tak, te same Duchy animują kobiety i mężczyzn”.

Gdy jest się Duchem, to czy woli się być wcielonym w ciele
mężczyzny, czy kobiety?

„Dla Ducha nie ma to znaczenia; wszystko zależy od prób, które
musi przejść”.

Żródło ,,Księga Duchów,,
Allan Kardec

Orientacji homoseksualnej nie da się wyleczyć ,ani zmienić.

Miłość człowieka do człowieka musi być wolna i opierać się na poszanowaniu wolnej woli i wyborów,jeśli tak nie jest ,to nie jest miłość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...