Skocz do zawartości
Forum

Brak wzwodu przy pierwszym stosunku


Gość bartunio85

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartunio85

dziendobry. Mam 26 lat a moja dziewczyna tez ma tyle samo lat i oboje mamy znak zodiaku byk. Moja dziewczyna jest dziewica a ja prawiczkiem. Znamy juz sie prawie rok i dwa miesiace. Moja dziewczyna nigdy nie miala doczynienia z seksem itd. Nie dawno postanowilismy sprobowac naszego pierwszego wspolzycia. Ja oczywiscie z prezerwatywa. Moja dziewczyna niepali brak narkotykow i alkoholu. To samo ja tez bez. Jak rozpoczynam wspolzycie to gra wstepna. Gdy dochodzimy do momentu wejscia do pochwy to moj penis opada i sie konczy seks. Prosze o pomoc ? Dlaczego tak sie dzieje ? Czy cos robie zle ? Ja czasami sie masterbuje sam. Czy to jest zrodlo problemu ? Prosze mi pomoc i poradzic ? Pozdrawiam i z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Witam.
Tak jak napisałem w temacie mam problem ze swoim pierwszym razem ze swoim pierwszym razem. Mam 18 lat i już poraz 3 próbuje ze swoją ukochaną rozpocząć współżycie. Niestety podczas gry wstępnej mój przyjaciel jeszcze reaguje dość pozytywnie prezac się. Niestety po chwili opada on zwiedly... Nie poprawia się przy żadnym kontakcie z nią również podczas zabawy oralnej. Po prostu nic nie jest w stanie go ruszyć. W domu nie mam problemu z osiągnięciem wzwodu. gdy sam się nim zabawiam . Zaczyna mnie to martwić głównie dlatego ze ona obwinia się o to gdyż to również jej pierwszy raz. Prosił bym o jakieś porady bo z każda próba z moim wzowdem jest tylko gorzejdlatego ze ona obwinia się o to. A nie chce by przez to ona zaczęła się dlaz powodu iż moja dziewczyna obwinia o to siebie.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 19 lat i problem z erekcją. Jestem z dziewczyną od ponad pół roku. 1 miesiące temu zdecydowaliśmy się na nasz pierwszy raz. Zarówno jej jak i mój. Niestety nie udało nam się ponieważ nie mogłem uzyskać w pełni wzwodu. Na początku, kiedy dziewczyna "zabawiała" się moim penisem, wzwód był prawie pełny a po chwili, kiedy miałem zbliżyć się do pochwy partnerki penis opadł. Trochę też wypiliśmy przed tym i myślałem że to od tego. Dodam że wcześniej przez około rok masturbowałem się 2-3 razy w tygodniu. Odkąd pierwszy raz próbowaliśmy minął miesiąc. Od tamtego czasu mniej więcej co tydzień robiliśmy sobie takie wstępy(ona "zabawiała" się moim penisem ja jej c****) do momentu wytrysku który uzyskiwałem bardzo szybko. Po alkoholu zauważyłem że wytrysk osiągam dużo wolniej. Podczas tego miałem wrażenie że osiągałem pełny wzwód, może nie do końca ale penis był cały czas twardy. Dzisiaj spróbowaliśmy drugi raz i na początku było dobrze, ale znowu kiedy tylko zbliżyłem się do jej pochwy to penis opadł i później nie mogłem osiągnąć wzwodu. Po jeszcze kilku minutach "zabawy" moim członkiem osiągnąłem wytrysk ale także bardzo szybko i penis był miękki. Od momentu pierwszej próby masturbowałem się raz, czasami dwa razy w tygodniu. Czy całkowite zaprzestanie masturbowania się na kilka tygodni rozwiąże problem. Czy mogą pomóc reklamowane tabletki typu permen king itp. które bierze się na 30 minut przed stosunkiem. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...