Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego uciekam w nierealne wyobrażenia?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem 16-letnią dziewczyną. Odkąd tylko pamiętam tworzę sobie w głowie różne osoby, którymi "jestem"(zawsze mężczyzn). Wymyślam im znajomych, pracę, historię itp. W jakiś sposób uciekam od rzeczywistości w ten alternatywny świat. Nie umiem wyobrazić sobie życia bez tego. To nie sprawia mi kłopotów w życiu codziennym, nie jest tak, że całkowicie "odlatuję". Zastanawiam się, czy to jest tylko dziecinne, czy rzeczywiście z moim zdrowiem psychicznym jest coś nie w porządku

Odnośnik do komentarza

a i podejrzewam, że niejeden z nas tak fantazjuje. Kreatywność...a może by tak zacząć ją realnie wykorzystywać? W końcu zbliżają się wakacje, może zrób sobie strój jakiejś postaci i baw się porób zdjęcia, a może filmiki? Twoja wyobraźnia mogłaby być przydatna w choreografii jakiś sztuk.

Odnośnik do komentarza

Napisałam to pytanie i musze sprostować. To ze wyobrażam sobie siebie jako mężczyznę nie znaczy ze mam jakies problemy ze swoja płcią. Myślę ze to z przyzwyczajenia. Poza tym moje osobowości sa często zupelnie odmienne ode mnie,dlatego moze tez sa innej płci

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...