Skocz do zawartości
Forum

pociąg do starszych


Gość AleksandraOphelia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AleksandraOphelia

Mam 27 lat.Wiem,że nie jestem pierwsza ,ale czy pociąg do sporo starszych mężczyzn jest normalny od zawsze?Nie umiem zwracać uwagi na rówieśników a jak już młodszy mnie podrywa to śmiać mi się chce.Tylko podobają mi się minimalnie 11 lat starsi i boję się,że przez to męża nie znajdę,bo większość starszych już ma życie ustabilizowane.Boję się,że przez to będę nieszczęśliwa i sama,bo nie umiem zmusić się do bycia z kimś w moim wieku.Jak to ogarnąć i jak przekonać się do równolatków?

Odnośnik do komentarza

Jesli tak masz to czemu chcesz sie przed tym bronic? Rózni mezczyzni sie podobaja rozny kobietom. Osobiscie równiez wolę nieco starszych niz mlodszych. Mowi się ,ze taka dobra roznica wieku to 4 lata i 3 miesiace bodajze. Jednak nie u kazdego sie to musi sprawdzic. Nie ma nic zlego w tym ze wolisz starszych, masz racje jednak piszac ze wiekszosc ma juz ustabilizowane zycie. Taka prawda.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

AleksandraOphelia, dlaczego od razu podejrzewasz, że Twoja fascynacja starszymi mężczyznami musi oznaczać jakąś patologię? Masz jakieś podejrzenia? Nie miałaś dobrego kontaktu z ojcem w dzieciństwie? Wychowywała Cię tylko matka? Pytam, bo muszą być jakieś podstawy, by móc w ogóle myśleć, że pociąg do starszych mężczyzn może oznaczać jakieś problemy natury emocjonalnej. Osobiście uważam, że fascynacja starszymi mężczyznami, którzy są bardziej doświadczeni, zdobyli jakąś stabilizację w życiu, jest całkiem OK. Ma to ewolucyjne wyjaśnienie - kobiety od zawsze poszukiwały mężczyzn, przy których mogłyby się czuć bezpiecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...