Skocz do zawartości
Forum

Urwana rozmowa.


Gość taucbj

Rekomendowane odpowiedzi

Gość taucbj

Rozmawialam na facebooku z facetem którego od roku czasu nie widziałam. Pytal czy mam prace. Odpisalam mu ze mam nowa. Caly rok pytal sie mnie czy mam prace tak srednio co dwa miesiące a nie dazyl nigdy do spotkań. Zapytal jaka to praca. Odpisalam ze nie jest to temat na fb bo delikatna sprawa i nie mogę o tym pisac i czemu wypytuje. Po tym natychmiast mnie usunąl i zablokował na fb. Zaczelam sie zastanawiać o co mu chodziło tak naprawde i czemu nie staral sie potkac rok tylko robił podjazdy informacyjne. Ale żeby na fb blokować.

Odnośnik do komentarza
Gość taucbj

Zapomniałam napisać ze pytal mnie czy kogos mam..odpowiedzialam ze mam. Co do niego nigdy mi nie proponowal związku i mowil wyraźnie ze do siebie nie pasujemy. Zagadywal bym przyszła na kolacje i nocne oglądanie filmow- co zlekcewazylam i nie wzielam na serio.

Odnośnik do komentarza

A może jakbyś była bezrobotna i bez faceta to właśnie by Cię do jakiejś agencji zwerbował. Zapraszając na nocny seans chciał sprawdzić jakie masz kwalifikacje w tym kierunku.

Zablokowal, bo bylaś jedną z wielu, którymi się zajmuje- przez rok nic się u Ciebie nie zmieniło- czyli nie poszukiwalaś gwałtownie pracy. Ponadto odpowiedziałaś teraz , że masz prace o ktorej delikatnie trzeba by rozmawiać, to stwierdził,że może w konkurencyjnej agencji pracujesz, czyli dla niego do łowienia Cię w tym celu jesteś niepotrzebna.Niepotrzebna i żebyś mu się nie mylila z innymi, które może powoli sobie urabia to Cię zablokował na Fb.

A tak swoją drogą, masz pracę, masz chłopaka, to jakich przygód w sieci szukasz? Nocą jak kobieta się samotnie wałęsa, to rożnie niemiłe przygody mogą ją spotkać. W internecie jak szukasz znajomości, to też na różne możesz trafić.

Odnośnik do komentarza

taucbj, facet ciągle wypytywał o Twoje sprawy zawodowe i prywatne, nigdy nie dążył specjalnie do kontaktu na żywo (może na szczęście), więc nie wiem, dlaczego ubolewasz nad faktem, że zablokował Cię na FB. Nie zawracaj sobie nim głowy. Nie jest wart Twojej uwagi. Skoncentruj się raczej na realnym życiu i dbaj o relacje, które masz na żywo. Nigdy nie wiesz, kto siedzi po drugiej stronie monitora...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...