Skocz do zawartości
Forum

Silny ból jajnika


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19 lat. Od 4 dni boli mnie tak lewy jajnik, że nie potrafię nawet chodzić, a do tego mi spuchl (w nocy nonstop sie budzę z bólu przy obracaniu się) chcę też podkreślić, że żadne tabletki przeciwbólowe ani rozkurczowe nie pomagają. Brzuch mam jakby pełny i non stop chce mi się oddawać mocz...oczywiscie bylam z tym u ginekologa i stwierdzil zapalenie jajników obustronne jednak czy to jest normalne ten bol oraz ta opuchlizna lewego jajnika? Aha i jeszce jedno ten ból przechodzi mi tak jakby do nerek, albo z nerek do jajnika, i okolice lędzwiowe też mnie bola. Nie wiem czy to się ma coś do tego, ale drętwieje mi też prawa ręka (moze to z powodu antybiotyku, ktory biore). Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witaj, ból może promieniować, dlatego możesz go odczuwać także w innych okolicach ciała. Na razie przestrzegaj zaleceń ginekologa i bierz antybiotyk. Po zakończeniu kuracji udaj się ponownie do ginekologa (nawet jeśli dolegliwości miną). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość baska18111

Witam!
od kilku dni mam silny ból raz lewego jajnika raz prawego okolice pepka, oraz boki brzucha podbrzusza, bol krzyża. Okres spoznia mi sie juz 4 dzien. Mocz normalny, brak swedzenia,pieczenia i innych przypadłosci tylko ten bol... typowo kłujący w roznych miejscach. Do ginekologa dopiero mam 5 A chce mniej wiecej wiedziec co mi dolega. Moze to torbiel? jesli by tak to raczej by mnie bolalo w 1 miejscu. Najbardziej mnie boli z prawej strony a jak cos podniose lub za duzo sie zginam boli mnie podbrzusze i kluje kolo pepka z lewej strony oraz oba jajniki. Miał ktos takie objawy?

Odnośnik do komentarza

Witam co moze znaczyć silny pól podbrzusza czasem silniejszy z lewej czasem z prawej strony . Jest to bardzo ostry ból jak by ktoś coś mi wbił w brzuch podczas tego bólu jestem skulona i nie mogę się wyprostować bo nasila to ból.
Jest on odczuwalny przed miesiączka zarówno jak i po.Co to moze oznaczać ? Czy powinnam sie z tym udać do ginekologa ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...