Skocz do zawartości
Forum

Problemy psychiczne 16-latka


Rekomendowane odpowiedzi

Zaburzenia ułożyłem w kolejności od tych, którymi się najmniej przejmowałem, do tego, który ma na mnie najgorszy wpływ. Otóż wkręciłem sobie pojedyńczo wszystkie te zaburzenia, za każdym kolejnym poprzednie znikało z mojej głowy. Teraz obawiam się, że tak naprawdę chcę być kobietą, a nie wyobrażam sobie tego!!!! Zabiłbym się chyba. Jak znowu obawiać się tego, że jestem pedofilem, albo mordercą lub nekrofilem? To było o niebo lepsze. Strach przed transseksualizmem zaczął się po tym, gdy bałem się że jestem homo, szukałem czegoś, co tego ''geja'' odsunie na 2 plan, czym będę się bardziej przejmować i to jest niestety transseksualista, obejrzałem program o kobietach transseksualnych i odczuwałem strach że sam mogę kiedyś taki być, masakra, będąc gejem przynajmniej mogę być mężczyzną (choć podniecają mnie kobiety to i tak ten lęk jest, nieuzasadniony). Oglądając program o seryjnym mordercy kanibalu i nekrofilu czułem, że też taki jestem, i w sumie wolałbym być taki niż kobietą,

Odnośnik do komentarza

PS, nie mam żadnych fantazji o byciu kobietą, w snach ZAWSZE jestem mężczyzną, przy erotycznych snach też zajmuję męską pozycję, próbowałem wywołać fantazję, ale szybko to przerwałem, bo bałem się że mi się spodoba, na szczęście dużo osób chciałoby być przez tydzień dziewczyną żeby zobaczyć jak to jest i wcale nie są transami, więc fajnie. W moich fantazjach są właśnie raczej morderstwa, (dlatego stąd ten strach o nekrofilii) Zobaczcie na poprzedni post, tam to opisałem. Parę razy upodabniałem się do kobiety ale to dla żartów na chatach online, lubiłem sobie wsadzać pomarańcze pod bluzkę, udawałem że to cycki, i wkręcałem ludzi, że jestem napaloną dziewczyną, gdy się napalali pokazywałem, że jestem facetem, a to pomarańcze, lubiłem patrzeć na ich reakcje, na ich gniew lub śmiech (zalezy od człowieka) Ale ciuchy zawsze noszę męskie i zawsze optycznie staram się poszerzyć ramiona i zwęzić biodra

Odnośnik do komentarza

Bljetros09, wmawianie sobie problemów, zaburzeń, by wyprzeć inne to nie jest żadna metoda. Jesteś młodym nastolatkiem, który znajduje się w fazie dojrzewania. Podejrzewam, że na tym tle pojawiają się u Ciebie często myśli krążące wokół płci, preferencji seksualnych i różnego rodzaju fantazji. Twoje myśli jednak przypominają myśli natrętne (obsesje), a objawem osiowym jest lęk, np. lęk o to, czy nie jesteś gejem albo transseksualistą. Radziłabym porozmawiać szczerze z kimś zaufanym, np. tatą, i rozważyć konsultację u psychologa. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...