Skocz do zawartości
Forum

Schudnięcie 10 kg w miesiąc


Gość Madziula1992

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja waga jest prawidłowa choć mieści się w górnej granicy normy. Jeżeli chcesz możesz schudnąć ale tylko 2-3 kg a nie 10. Taka utrata wagi mogła by spowodować późniejszy efekt jo jo. Dlatego też odradzam tak szybkie tępo chudnięcia. Zamiast diety lepiej abyś zaczęła więcej ćwiczyć. Aktywność fizyczna jest bardzo ważna w przypadku walki z kilogramami. Poświęć dziennie godzinę czasu na ćwiczenia i powinnaś w niedługim czasie zobaczyć efekty.

Odnośnik do komentarza

Hej ! :)
Powinnaś chudnąć ok 1kg na tydzień, czyli ok 4kg na miesiąc ale nie 10 ;/ efekt jojo gwarantowany..
Może zamiast głodowek i 'diet cud' powinnas zaczac sie zdrowo odzywiać.
Polecam Ci program ' Jem i Chudnę' można go oglądać w programie 'ipla' , lub w tv na Polsat Cafe we wtorki i w piątki.
Dzieki temu programowi nauczyłam się zdrowo odzywiać i chudnę ! :)
Najważniejsze jest to żeby się nie głodzić! Ja jem co 3 godziny, nie wielkie porcje ;] zamieniłam białe pieczywo na pęłnoziarniste, tak samo makarony oraz ryż. słodycze zastąp zdrowymi przekąskami[ np suszone owoce <3 ]<br /> Kupując produkty patrz na etykiety . Np. gdy kupujesz serek. w niektórych moze się znajdować aż 30g tłuszczy w 100g . więc zamiast kupować takie serki zastąp je chudym twarozkiem wymieszanym w odrobina jugurtu naturalnego[1,5%] i szczypiorkiem :) Naprawde jest to o wiele zdrowsze, 'chudsze' i pożywniejsze:)
Pamiętaj też zeby jest duze pozywne sniadania do godziny po przebudzeniu:) rano powinnas dostarczyc ogranizmowi weglowodany , bialko, oraz warzywa :)
Ale jedząc kolacje odpuść sobie węglowodany [pieczywo] :)
Naprawde nie potrzeba się głodzić, ani stosować rygorystycznych diet zeby schudnąć. Po prostu trzeba się nauczyć zdrowo jesc a waga sama spada :)

Mam nadzieję, że troszke pomogłam :)
Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...