Skocz do zawartości
Forum

Stosunek podczas okresu a ciąża


Gość justyna8755

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym sie zapytać czy uprawiajac seks w ostani dzien miesiaczki bez prezerwatywy dosłonie na chiwlke a pozniej kontynujac z prezerwatywa (wytrysk na zewnatrz ) jest duże prawdopodobienstwo na zajscie w ciaże ?? mi wydaje sie że jest stosunkowo bardzo małe bliskie zeru . Cykle ma 25 -28 dni od 4 miesiecy sa po 25 dni cykle .A drugie pytanie w którym dniu mniejwiecej wypada owulacjia przy cyklach 25 dniowych ??

Odnośnik do komentarza

Hejka! mam pytanko smile kochałam się z chłopakiem w nocy z soboty na niedziele w niedziele dostałam okres... spuścił się we mnie wczoraj(w czwartek) czyli moj 5 dzien miesiaczki rowniez sie kochalismy zawsze bez zabezpieczenia i do końca... Czy jest możliwość że zajde w ciąże? Jestem troche za młoda na dziecko ale jeśli wpadliśmy to wcale się łamać nie bede smile okres mam regularny (28 dni) chociaż czasem mi sie spoznia 1-3 dni ale to rzadko

Odnośnik do komentarza
Gość piotrek95

witam wszystkich mam pytanie , uprawialiśmy z dziewczyną seks podczas miesiączki i gdy już było po wszystkim okazało się że prezerwatywa pękła obawiamy się że może być w ciąży gdyż po 3 dniach boli ją brzuch i jest twardy . Czy to jest pierwsza oznaka ciąży ???? proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witam, niedawno doszło do stosunku między mną a dziewczyną. Ona była podczas okresu. Doszło do wytrysku lecz było to zdala od niej wytarłem ręce ( nie myłem ich ) zmieniłem bieliznę. Nie dotykałem penisem jej narządów. Poza ocieraniem się w bieliznie. Palce włożyłem jej pare razy nie więcej jak na 2-3cm. Czy w takiej sytuacji jest jakiekolwiek ryzyko ciąży. Pozdrawiam i z góry dziękuje za udzielenie pomocy.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie moj cykl to 30 dni. Współżyłam z partnerem w ostatnim dniu miesiączki nie bylo praktycznie już okresu... zostawił swoje nasienie w pochwie. Po stosunku odczuwam kłócie w podbrzuszu które się nasila od ponad 8 dni i nie ustępuje. Ostatnia miesiączkę miałam w 10 sierpnia. Czy jest możliwość że doszło do zapłodnienai i mogę spodziewać się ciąży proszę o odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Gość ChceDziecko

Witam,

Mój cykl trwa średnio 26 dni.
Kocham sie z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Podczas miesiączki pierwszy raz nie zastosowalismy stosunku przerywanego w 4 dniu cyklu włącznie . Krwawienie w tym czasie było znikome - krew transparentna.
Wg kalendarzyka dni płodne powinnam mieć za 4 dni.

Krótkie pytanie : jakie są szanse, że zdobędę upragnione dziecko?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...