Skocz do zawartości
Forum

Stosunek podczas okresu a ciąża


Gość justyna8755

Rekomendowane odpowiedzi

Gość monisiaaaa

Czy podczas okresu istnieje duża szansa na zajście w ciążę? Generalnie cykle mam nieregularne, ale zawsze ponad 30 dni, więc na razie o owulacji nie ma mowy. Więc jaka jest szansa na zajście w ciążę w ostatnim/przedostatnim dniu okresu podczas pełnego stosunku? Alkohol robi swoje. ;)

Odnośnik do komentarza

Mój problem wygląda następująco . Uprawiałam seks z chłopakiem w pierwszym oraz drugim dniu miesiączki. Dodam że doszedł we mnie. Wcześniej wydawało mi się że podczas okresu nie można zajść w ciążę ale później zaczęły dręczyć mnie pewne wątpliwości dlatego ze strachu przed ciążą po 68 h zażyłam escapelle . Miesiączki mam co 30 dni. Wtedy miesiączka trwała zamiast 4 to aż 7 dni. Czy jest jakaś szansa że mogę być w ciąży? Jest jakaś szansa że mimo wszystko mogłam zajść?

Odnośnik do komentarza

Zajście w ciążę w trakcie miesiączki ma naprawdę znikome prawdopodobieństwo i moim zdaniem niepotrzebnie trułaś organizm. Do tego jeszcze wzięłaś tabletkę, więc szansa jeszcze bardziej maleje. Okres mógł się przedłużyć nie dość że przez jej zażycie, to jeszcze przez to, że po prostu uprawiałaś seks w trakcie miesiączki (wtedy można dłużej krwawić).

Odnośnik do komentarza

c92fec
Mój problem wygląda następująco . Uprawiałam seks z chłopakiem w pierwszym oraz drugim dniu miesiączki. Dodam że doszedł we mnie. Wcześniej wydawało mi się że podczas okresu nie można zajść w ciążę ale później zaczęły dręczyć mnie pewne wątpliwości dlatego ze strachu przed ciążą po 68 h zażyłam escapelle . Miesiączki mam co 30 dni. Wtedy miesiączka trwała zamiast 4 to aż 7 dni. Czy jest jakaś szansa że mogę być w ciąży? Jest jakaś szansa że mimo wszystko mogłam zajść?

Witam!
Ryzyko ciąży w opisanym przez Panią przypadku jest znikome. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.

Odnośnik do komentarza

Czekam na okres, który według obliczeń powinien się pojawić lada dzień. Czuje dziwny niepokój mimo, że nie istnieją raczej powody do zmartwień... Z dniem miesiączki zaczynam brać już regularnie antykoncepcje hormonalną- mam już wykupioną receptę. Już mam dość życia w strachu że może przytrafić mi się wpadka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...