Skocz do zawartości
Forum

Jak zwrócić większą uwagę koleżankę która mi się podoba


Gość Jakkk

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko mi powiedzieć z czego wynika ten jej brak odpowiedzi,nie jestem nią i ci tego nie powiem.To poznaj ją w realu i wtedy będziesz widział jej mowę ciała jej zachowanie to raczej lepsze.Powiedz jej wprost i jeśli to nie poskutkuje to znaczy że raczej nie jest zainteresowana.Nie przejmuj się co powiedzieć jak powiedzieć.Np.dla mnie jako kobiety to by nie miało większego znaczenia liczyło by się raczej zainteresowanie i inicjatywa.Pozatym kobiety maja intuicję.mnie chłopak powiedział może jakiś spacer w sobotę?To od razu widać o co chodzi i nie trzeba jakiś sposobów nadzwyczajnych na to.Nie bój się też że nie będziesz wiedział o czym rozmawiać albo że będzie niezręczna cisza.Możesz takie neutralne tematy poruszac wtedy o zaintesowaniach np.Ile masz lat tak w ogóle?

Odnośnik do komentarza

Wiesz ja należę do facetów którzy sa "samotnikami" nie z wyboru, tez mało mówię ale przy niej jakoś mam chęć się otworzyć rozmawiać dosłownie o wszystkim .Realnie gdy się mijaliśmy świetnie się rozmawiało, co prawda byłem ja i ona trochę zawstydzony i tez prawda.. dużo nie było tych rozmów, ale widziałem że na mój widok się uśmiecha, potem patrzyła tylko bo zaczęła się wstydzić no i ja też , ale mam dość spać nie mogę, jeść nie mogę, chcę ją poznać , nawet jesli by nie wyszło.. tylko niech się odezwie niech odpisze to będe przynajmniej wiedział co dalej robić

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem samotna nie z wyboru,więc wiem co to znaczy.Jak narazie to jeśli chcesz czekać na odpowiedz z jej strony to możesz ją albo otrzymać albo i nie.Możesz w tej sytuacji do niej podejść w realu albo i nie wybór należy do Ciebie.Wiem że to tak łatwo się mówi a w rzeczywistości jest trudniej ale cóż taka prawda.Mam nadzieję że to co mówię Ci jakoś pomoże.

Odnośnik do komentarza

Problem polega w tym, że on już pewnie dawno wyszedł w jej oczach na jakiegoś desperata i dlatego dziewczyna mu nie odpisuje.

NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

A skąd ty to możesz wiedzieć, że jest ona akurat fajna autorze. Jakby nie patrzeć to, raczej to określenie jest bardzo ogólnym pojęciem w naszym języku. Dajmy na to dla niektórych ludzi człowiek fajny, może być zabawny, towarzyski, życzliwy i dobrze się z nimi dogadywać. Dla innych natomiast. Człowiekiem fajnym będzie ten, który ma np... tatuaż na klacie, czy kolczyk w wardze. Jeszcze inni, człowiekiem fajnym nazwą, chociażby koleżankę, bądź kolegę, którzy np... są wolontariuszami i pomagają bezinteresownie innym ludziom, którzy tej pomocy potrzebują.
A Ty, no cóż:-)
Widziałeś ją tylko kilka razy i to tylko jak sam stwierdziłeś >przelotem< i już stwierdzasz, że jest ona cool .
No nie wiem, nie wiem co może być fajnego w dziewczynie, która siedzi cicho jak mysz pod miotłą.
No, ale dla ciebie z tego co pamiętam to, dużo raczej do szczęścia nie trzeba.
Ważne, aby umiała prać, sprzątać, gotować, prasować no i była mądra w rzeczy samej. No, a reszta jest już mniej istotna hehe.
Ps... masz rację bierz się za brzydkie i nudne to przynajmniej będziesz miał pewność, że nigdy cię nie puści kantem
:)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak jest jak przedmówca powiedzieli.

A ja swoje 3 grosze powiem tak: Nawet nie wyobrażasz sobie jak bardzo jej die nie podobasz i nie jesteś w jej guście. Skąd to wiem? Samo życie. Zawsze jak kogoś idealizujesz to wychodzi na to że ta osoba ma cię w dupie i ma cie za wariata. :-)

Odnośnik do komentarza

Skąd mogę to wiedzieć skoro mi nie odpisuje? Zawsze mi odpisywała teraz nagle kiedy napisałem jej że mi się podoba , jakoś nic nie odpisuje. Mogę poczekać do jutra jak nie odpisze to pieprznę tym , bo już nie myślę o ni czym innym tylko o niej , ktoś tutaj powiedział żebym napisał to napisałem , czy desperacko nie wiem .... moim zdaniem zawsze warto próbować choćby to nic nie dało.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

A ja myślę, że powalczyć o miłość warto - ale wszystko musi mieć swoje granice. Pamiętaj, żeby się za bardzo jej nie narzucać. Jeśli nie odpisuje to poczekaj, bądź cierpliwy, daj jej czas do namysłu i oswojenia się z tą wiadomością. Dziewczyna po prostu może być nieco oszołomiona taką wiadomością od Ciebie i dlatego toteż teraz nie wie pewnie tego, jak ma się zachować w stosunku co do Ciebie.

Głowa do góry będzie dobrze, oby.
Pozdrawiam serdecznie.
Mahometka_A

Odnośnik do komentarza

~Mahometka_A
A ja myślę, że powalczyć o miłość warto - ale wszystko musi mieć swoje granice. Pamiętaj, żeby się za bardzo jej nie narzucać. Jeśli nie odpisuje to poczekaj, bądź cierpliwy, daj jej czas do namysłu i oswojenia się z tą wiadomością. Dziewczyna po prostu może być nieco oszołomiona taką wiadomością od Ciebie i dlatego toteż teraz nie wie pewnie tego, jak ma się zachować w stosunku co do Ciebie.

Głowa do góry będzie dobrze, oby.
Pozdrawiam serdecznie.
Mahometka_A

Dziękuję za słowa wsparcia. To naprawdę dla mnie trudne.
To już będzie 3 dzień jak nie odpiszę , mam marną nadziej, może jakąś mam. Nie wiem już sam. No wpadła mi w oko co ja poradzę :c

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...