Skocz do zawartości
Forum

Jak wymodelować uda?


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat i mam straszny kompleks związany z moimi udami. Od trzech tygodni ćwiczę z Ewą Chodakowską ale nie widzę efektów. Mam 157cm wzrostu i ważę 55 kilo. Słodyczy nie jem, a jeśli już to w małych ilościach. Co zrobić, by moje uda były ładniejsze, czy może z wiekiem się zmienią? *mam figurę tzw. gruszki*

Odnośnik do komentarza

Trzy tygodnie to nie jest duży okres, daj sobie i swojemu ciału czas. Masz 14 lat i się rozwijasz. Twoje ciało będzie się zmieniało, tak to już wygląda. Odżywiaj się dobrze (w tym regularnie!), ćwicz i staraj się uprawiać aktywny tryb życia. Osobiście, (mimo, że jestem facetem może moja rada Ci pomoże) od dawna łączę w tygodniu ćwiczenia siłowe, rower oraz basen. Nawet się nie obejrzałem i mam wyrzeźbione uda. Wytrwałości! :)

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, jesteś bardzo młodą osobą i wciąż dojrzewasz, więc Twoje ciało będzie się zmieniało cały czas.
Biorąc pod uwagę to, że jesteś w wieku dojrzewania i Twój organizm potrzebuje kalorii nie katuj się dietami. Spokojnie sobie ćwicz, możesz biegać (to bardzo dobrze wpływa na nogi), pływać, jeździć na nartach czy rolkach a mięśnie same się wyrobią :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...