Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko przy uprawianiu seksu analnego


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

"byla dupodajka 30" może niezbyt grzecznie, ale dość obrazowo wytłumaczyla o co chodzi w sąsiednim wątku, który zakładasz raz po raz z myśląś, że ktoś napisze radośnie, tak to jest to i podsuniesz jako wyrocznię swojej dziewczynie. Chcesz seksu, a nie chcesz ciąży i wydaje Ci się, że jest to jedyny i bezpieczny sposób ładować w inną dziurkę.
Niestety jest to niehigieniczne, zazwyczaj nieprzyjemne dla kobiety i niosące dużo zagrożeń.
Pierwszy lepszy artyluł raczej nie zachęca
http://seks.wieszjak.polki.pl/seks-analny-zagrozenie-z-tylu,choroby-weneryczne-artykul,10381499.html#

To jest jej ciało i ma prawo odmówić Ci takich "przyjemności".

Odnośnik do komentarza

zapomniałam dodać, że śluzówka odbytnicy jest nieprzystosowana do tarcia penisem czy dildem i mogą nastąpić zranienia otwierające wrota dla bakterii, wirusów , grzybów i innego świństwa. No cóż, modliszek dla chwili kopulacji ale nieanalnej daje się żywcem pożreć samicy, więc cóż tam życie w zdrowiu? żyje się raz!!!!. Ciekawe, jak będziecie skomleć na łożu, wijąc się w bólach rakowych spowodowanych, np wirusem brodawczaka, przeklinając swoją głupotę..

Odnośnik do komentarza

Znowu tak nie obrażajmy sexu analnego. Oddajmy słuszność.

Niewielka część kobiet może osiągnąć orgazm analny (nie licz że twoja to potrafi).
Odbyt ma o wiele większy ścisk niż pochwa, więc na pewno zapewnia większe doznania facetowi.
Kolejnym faktem jest, że przez ów ścisk, penetracja bardziej kobietę boli, częsty sex analny powoduje problemy z niekontrolowanym wydalaniem kału.
Śluzówka odbytu również jest mniej podatna na penetrację (zapewnia zbyt mały poślizg) więc o to trzeba zadbać inaczej (jakimiś żelami intymnymi).
Ale i wtedy nawet może dojść do wspominanych podrażnień, jeśli bakterie które są w odbycie dostaną się do krwi to może być na prawdę poważny temat, dodatkowo wiedz że wtedy maczasz penisa w kale więc i ty możesz mieć zakażenie penisa (trochę głupio by było). Dodatkowo po sexie analnym zapomnij o pochwie w tym stosunku, bo na pewno kobieta to odchoruje.

Wg mnie anal jest dla kobiety poniżający, ponieważ sprawia jej ból tylko po to aby facetowi było dobrze (inaczej jest z pieszczotami oralnymi, bo przynajmniej kobiety nie bolą).
Nim zaczniesz wymagać od kobiety sexu analnego, weź proszę ciebie coś wielkości twojego penisa, wsadź to sobie w odbyt, "podźgaj się" dobre 30-40 min i wtedy będziesz miał pogląd co czuje kobieta - jestem przekonany że ci się odechce analu.
Ja jako dziecko miałem dość czopków, a jak pomyślę że kobieta ma przyjąć coś tak dużego, to na prawdę nie rozumiem jak można tak krzywdzić kobietę...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

~kasiaa 23
cyt. z rafia:Niewielka część kobiet może osiągnąć orgazm analny (nie licz że twoja to potrafi).

Niedrogi Rafiku, nie ośmieszaj z tym, że kobieta zdolna jest uzyskać orgazm analny!!!. Chłopie, odbytnia bie ma połączeń nerwowych z Ośrodkiem Rozkoszy w Mózgu, więc orgazmu nie może być!! A oprócz bólu, jeśli jest mały ból, to taka przyjemność jak z drapania za uchem. Rozumując debilnie twoimi kategoriami, to daj się drapać za uchem Twojej lasce i uzyskaj wytrysk!!!! Prędzej będziesz miał ranę za uchem, tylko nie wytrysk.
Jeszcze raz powtórzę: na anal decydują się kobiety pozbawione orgazmu waginalnego, dlatego łapią się śmierdzącego anala jak tonący brzytwy. Dziwię się mężczyznom, że pchają swoje ch*je do śmierdzącej dupy, narażając siebie i dupodajkę na choroby.; to już uczciwiej byłoby wysmarować rurę odkurzacza gównem i niech by tam się spuszczali. Byłby wilk syty i owca cała. Kumasz młody 23-letni raficzku? Chyba swojej przyszłej kobiecie nie zafundujesz anala, cio?

A umiesz tak mało obraźliwie pisać? Po co się rzucasz jak epileptyk?
Nie, ja nie funduję analu, nie proponuję. Zdarzało się że kobiety osiągały orgazm nawet bez stymulacji czegokolwiek (np podczas ćwiczeń fizycznych), więc czemu orgazm analny miałby być nie możliwy i nikogo?
Widać słabo czytałaś moją wypowiedź, przeczytałaś pierwsze zdanie i fala hejtu - ogarnij się!

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza
Gość kasiaa 23

cyt. z rafika:
Zdarzało się że kobiety osiągały orgazm nawet bez stymulacji czegokolwiek (np podczas ćwiczeń fizycznych), więc czemu orgazm analny miałby być nie możliwy i nikogo?
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
Chłopie jak nie ma połączeń nerwowych z mózgiem, to podczas grzebania w dupie nie może być orgazmu analnego. Owszem, można uzyskać orgazm np. sutkowy, zauszny, poprzez zmazy nocne, ale to inne zagadnienie i nie ma nic wspólnego ze śmierdzącą dupą, natomiast ma wspólnego ze sferą psychiczną.. Kobieta może osiągnąć orgazm niby
" analny" jedynie podczas penetracji i pochwy i anusa, czyli na 2. dziurki jednocześnie, ale czystego analnego orgazmu nie może być i kwita. Wiem co piszę, z praktyki.
Niektóre dupodajki mając penisa w odbytnicy same palcem styymulując łechtaczkę doprowadzają się do orgazmu, jest on ponoć intensywniejszy, ale jednak nie czysto analny.
Wniosek: szkoda czasu i zdrowia na śmierdzący i szkodliwy dla zdrowia anal.

Odnośnik do komentarza
Gość puknij_sie_w_łeb

~kasiaa 23
cyt. z rafika:
Zdarzało się że kobiety osiągały orgazm nawet bez stymulacji czegokolwiek (np podczas ćwiczeń fizycznych), więc czemu orgazm analny miałby być nie możliwy i nikogo?
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
Chłopie jak nie ma połączeń nerwowych z mózgiem, to podczas grzebania w dupie nie może być orgazmu analnego. Owszem, można uzyskać orgazm np. sutkowy, zauszny, poprzez zmazy nocne, ale to inne zagadnienie i nie ma nic wspólnego ze śmierdzącą dupą, natomiast ma wspólnego ze sferą psychiczną.. Kobieta może osiągnąć orgazm niby
" analny" jedynie podczas penetracji i pochwy i anusa, czyli na 2. dziurki jednocześnie, ale czystego analnego orgazmu nie może być i kwita. Wiem co piszę, z praktyki.
Niektóre dupodajki mając penisa w odbytnicy same palcem styymulując łechtaczkę doprowadzają się do orgazmu, jest on ponoć intensywniejszy, ale jednak nie czysto analny.
Wniosek: szkoda czasu i zdrowia na śmierdzący i szkodliwy dla zdrowia anal.

Tak się składa, że ze swoim partnerem parokrotnie uprawialiśmy seks analny, a także w części tych przypadków osiągnęłam orgazm. To, że czegoś nie wiesz, nie oznacza, że to się nie zdarza :) + nie uprawiasz seksu z kałem, jeśli najpierw zrobisz lewatywę. Polecam się doedukować, a nie pierdolić głupoty i oskarżać na prawo i lewo o dupodajstwo ;)

Odnośnik do komentarza
Gość o orgaźmie analnym

cyt.
To, że czegoś nie wiesz, nie oznacza, że to się nie zdarza :) + nie uprawiasz seksu z kałem, jeśli najpierw zrobisz lewatywę. Polecam się doedukować, a nie pierdolić głupoty i oskarżać na prawo i lewo o dupodajstwo ;)

Wynik edukacji:
najczęściej się zdarza brodawczak, na którego nie ma szczepionki, a który obsypuje twarz potwornymi brodawkami, które niestety rakowacieją, a wycinanie nic nie daje bo odrastają jak grzyby po deszczu. Miłej zabawy, niedrogi ciemnogrodzie.

Odnośnik do komentarza

Sex analny nie jest dobry . Niektore dziewczyny faktycznie osiagaja z tego orgazm jak sa w pewnym okresieprzemiany w kobiete z mezszczyzny. Wtedy meski punk G jest tam i on powoduje przyjemnosc. Stosowania seksu analnego przez faceta zaczyna przemiane dolnych czesci organizmu w kobiete- zalezy z kim i kiedy i od kontroli energi. Geje pasywni zwykle maja male penisy i to tez wlasnie jest przyczyna. Male i powyginane prącia nie spodobaja sie kobietom wiec odradzam :) Kobieta moze tez zmienic cialo w mezszczyzne poprzez pobudzanie swoich punktow na ciele, odpowiednim potencjalem i z odpowiednim nastawienie, Wiecej w moich filmach na youtube Szukaj na youtube Peter reteP Apokalipsa deformacje, zwierzyniec i politycy. Co maja wspólnego . Tam masz liste filmow omawiajacych przyczyny i jak je wyeliminowac .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...