Skocz do zawartości
Forum

mam dość zycia


Gość kasia12591

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia12591

Opowiem ci całą moją historię...
ja w podstawowce i w gimnazjum nie byłam lubiana, nie chce tak o tym opowiadać, ale wiesz... nie malowałam się i wgl... miałam i do tej pory mam krosty. Rodzice nie pozwalali mi się malować... ja na korytarzach stałam sama, pamiętam jak na mnie pluli, wkładali mi gume do włosów , że wyciągać nie mogłam, kilka razy popchneli ze sie przewróciłam... dziwnie było stać tak samemu na korytarzu, patrzec jak inni idą szczęśliwe się śmieją obgadują i wgl... No dobra miałam kolezanke z ktora spotykalam sie poza szkola, ale ona w szkole wstydziła się chodzić ze mną po korytarzu żeby wszyscy widzieli... Rodzina? Hm... oni ciągle mi powtarzają, że i tak pracy nie znajde bo nic nie potrafie... jestem do niczego... jestem za leniwa nic nie umiem... nawet nie mam w nich wsparcia... nigdy nie usłyszałam od nich słowa pochwały...:(
Do tego jeszcze nie wychodzę z domu, bo jak wyjde gdzies gdzie są ludzie to od razu mysle ze zemdleje, ja mam kaszel na tle nerwowym, brzuch mnie boli na tle nerowym, wszystkie objawy na tle nerwowym... jest coraz gorzej... niedlugo to wcale z domu nie wyjde...
ja serio chcialabym sie gdzies wyrwac dalej z dala od nich wszystkich od rodziny tych glupich znajomych... ale nie mam jak... :( nie no ja mam dosc tego wszystkiego ... juz raz chcialam nawet sie pociac... ale balam sie ze bedzie mnie bolalo...
Do tego ta wyobraźnia... żyje w swoim wymyslonym swiecie tak jakby ten realny nie liczyl sie dla mnie wcale... :( mam dość!!! :'(

Odnośnik do komentarza
Gość Uzależniony 30l

Zaciekawiła mnie twoja historia, przez co muszę odpowiedzieć. Rzeczywiście masz w życiu przestanę,ale nie przez to jaka ty jesteś ale przez to że ludzie są po..., szczególnie w grupie. Uciekłaś w swój świat przed nimi... możesz to wykorzystać do budowania szczęścia. Znajdź jakąś pasję i wykorzystaj na to czas którego fpewnie masz dużo. Ja miałem podobne doświadczenia, tak zrobiłem i teraz pomimo że nie mam przyjaciół , bliskiej rodziny i mam nałogi to mam dla czego żyć-pasji...

Odnośnik do komentarza
Gość onmaminsynek

wiesz co?troche mi przypominasz mnie. Moze nie w całej twojej wypowiedzi ale w większości. Miałam za to też kompleksy a najbardziej wnerwialo mnie to ze nie miałam chlopaka wiec ucieklam do internetu. Poznalam tam i miłe i złe osoby. Jedna z nich 4lata życia mi zmarnowała tak bardzo się zakochałam. Ale wiesz co mi pomogło nawet jak jezdziłam do pewnego chama ?Samodzielnosc. Mogłam w czasie podrózy tylko na siebie liczyc i na nikogo innego. Wiec serio polecam z czasem albo zmienic otoczenie wedlug mnie bardziej pomaga bo mozna sie pokazac z innej strony i inaczej ludzie patrza na nowo poznana osobe niz ci co codziennie widujemy.Albo moj drugi pomysl serio znajdz jakas pasje, jak chcesz schudnac to moze silownia?dla niektorych to przyplyw energii i motywacji. A krosty tez mialam na twarzy i plecach ale z czasem przeszly polecam jak masz cere mieszaną o dziwo ale olejek arganowy.Ja smaruje cala twarz i pomaga.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...