Skocz do zawartości
Forum

Tabletki antykoncepcyjne a plamienia


Gość ImBad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam 19 lat bylam niedawno u ginekologa poniewaz chcialam zaczac anntykoncepcje z tabetkami. problem polega na tym , ze dala mi pani ginekolog tabletki na wywolanie okresu i owszem stosowalam je.. jednak pomylilam plamienie z okresem(niedziela), poniewaz tkie plamienie wystyapilo mi 1 raz w zyciu i myslalam ze to okres.. i zaczelam brac tabletki anty koncepcyjne na drugi dzien nie mialam juz tego plamienia i nie wzielam tabletki(poniedzialek) we wtorek i swrode mialam plamienie i wzieielam tabletki ale okresu jak nie bylo tak nie ma .. ;/ co powinnam teraz zrobic brac nadale te tabletki czy zrobic przerwe i czekac do okresu?

Odnośnik do komentarza

Witajcie, mam taki problem i nie wiem czy to normalne czy lepiej isc z tym do lekarza otóż od 15 dni biore tabletki antykoncepcyjne o nazwie Microgynon 21 i 14 dnia przyjmowania dostałam krwawienia na początku były to ciemne plamy wiec myślałam ze to plamienie ale z czasem przerodziło sie to w krew jak przy miesiączce i trwa po dzis dzień. Nie wiem czy to normalne bo wczesniej brałam tabletki Qlaira i takiego czegos nie było.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...