Skocz do zawartości
Forum

Stres


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma uniwersalnej metody walki ze stresem, ponieważ każdy z nas jest inny, inaczej reaguje na sytuacje trudne i co innego nas odpręża. Jednemu pomoże bieganie, inny woli muzykę relaksacyjną, a jeszcze inny musi się wygadać, idąc na spotkanie z przyjacielem. Ile osób, tyle sposobów na stres. Zainteresowanych odsyłam do tekstu: Sprawdzone sposoby na zwalczenie stresu przed egzaminem Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Ja nie mogę poradzić sobie ze stresem na egzaminie na prawo jazdy :(( Robię te cholerne prawko już od 2 lat. 4 egzaminy oblałem. Na jazdach z instruktorem (aktualnie 55h) wszystko idzie super i już praktycznie nie popełniam żadnych błędów. Jeden instruktorów powiedział mi tak prywatnie, że już nie ma sensu abym brał dodatkowe godziny. Ale na egzaminie czuje się jakbym wsiadał do auta pierwszy raz i wszystko się sypie. Nogi dosłownie tańczą na pedałach i ze stresu zapominam o najprostszych rzeczach. Ja już nie wiem. Chciałbym aby istniały jakieś tabletki likwidujące stres chociaż na 30 minut. Dałbym za nie nawet sporo pieniędzy. Wtedy zdałbym z przysłowiowym palcem w.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...