Skocz do zawartości
Forum

POMOCY CO TO MOŻE BYĆ?


Rekomendowane odpowiedzi

Bijetros, okropnie obawiasz se choroby nowotworowej i wszystkie symptomy podrasowujesz pod to.

Jak myślisz co może być przyczyną takich nasilonych lęków- ktoś w rodzinie miał raka?
Nawet jeśli- to nie znaczy ze Ty go musisz mieć.
Czy Twoi rodzice wiedza o tym ze wciąż żyjesz w strachu?
Koniecznie idź do psychologa.Moze do psychiatry.

Wiesz- jest taka złota zasada diagnostyki-
widząc na piasku ślady zwierzęcia w naszym klimacie to najpierw podejrzewasz ze to szedł koń, a dopiero na końcu że antylopa.
Tzn zawsze rozważając symptomy, najpierw bierze się pod uwagę możliwość najbardziej prawdopodobnego schorzenia.
A na pewno u Ciebie najbardziej prawdopodobny nie jest nowotwór.

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam taki swist. Wiesz jaki jest powód? Mam krzywa przegrodę nosowa i nawracające zapalenia zatok. Nic groźnego, prawie każdy przechodził chociaż raz zapalenie zatok. Nie żaden nowotwór! Chlopcze, skoro tyle osób wyklucza poważne choroby, to nie chorujesz na nic poważnego. Myślisz, ze gdyby byla opcja raka, to lekarz nie zlecilby dodatkowych badan? Gdyby tego nie zrobił, mogly za to zostac pozbawiony prawa do wykonywania zawodu. Co mu do tego, czy da Ci skierowanie czy nie? Skoro nie dal-nie ma takiej potrzeby. Zrozum, ze chcemy (przynajmniej ja chce) Ci pomoc, ale Ty tez musisz tego chcieć, postarać sie. I mam taka propozycje: Spróbuj przez tydzień w ogóle nie wchodzić na forum i nie wyszukiwać w Internecie różnorakich chorób.

Odnośnik do komentarza

Bijetros- dobry pomysł z tym detoksem od szukania chorób;)

Dziecko, Ty żyjesz w ciągłym stresie- a wiesz co to oznacza? większą możliwość zachorowania na cokolwiek.
Czyli sam napędzasz błędne koło.

Jeżeli nie potrafisz tego powstrzymać -- koniecznie idź do psychologa- sam albo z rodzicami jeżeli nie jesteś pełnoletni.
Powodzenia :-)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj rano się zważyłem i wyszło 68 kg, pomyślałem że dlatego że to poranek, a poprzedniego dnia wiele nie zjadłem, lecz gdy zważyłem się o 23 wyszło 67,5 kg, dziwne, prawda? Powinno być więcej, a wyszło mniej, ja zjadłem 3 talerze rosołu, i talerz budyniu. Nie wiem czy ta waga dobrze waży, poproszę brata żeby się zważył- zawsze był ode mnie 4 kg lżejszy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...