Skocz do zawartości
Forum

Kiedy zrobić test ciążowy?


Gość Malami1234

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję porady...
Przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne przez 3 miesiące, niestety zostały one niewłaściwie dobrane dla mnie i przerwałam ich stosowanie. Zrobiłam to w połowie opakowania, było to 2 stycznia, 5 stycznia dostałam okres, był normalny trwał do środy czyli do 9 stycznia. W nocy z 10 stycznia na 11 (8 dzień cyklu) współżyłam z chłopakiem, był to stosunek przerywany. Wiem, że nie jest to metoda antykoncepcyjna ale niestety alkohol robi swoje. W każdym razie cykle mam raczej nieregularne, aczkolwiek jeszcze nigdy nie zdarzyło się żeby mój cykl trwał mniej niż 28 dni, przeważnie jest to ok 30-32 dni, zdarza się oczywiście więcej. Przechodzę ostatnio przez ogromny stres, to tego z doświadczenia wiem, że moja psychika lubi płatać mi figle, prawdopodobnie tym razem także tak jest.
Od stosunku minęło 9 dni, dzisiaj jest mój 15 dzień cyklu, zrobiłam już 4 testy ciążowe- każdy rano, każdy negatywny, od 2 dni boli mnie podbrzusze, śluzu jest więcej i dzisiaj zauważyłam, że jest leciutko zabarwiony krwią. Z tego co wiem może być to objaw owulacji, choć nigdy takich objawów nie miałam, co prawda nie obserwowałam za bardzo swojego ciała, a i po braniu tabletek mogło się to zmienić, ponieważ przyjmowałam je także by "wyregulować okres". Bardzo obawiam się ciąży ...

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie
Prosze o porade w zwiazku z ryzykiem zajscia w ciaze. Otoz ostatni cykl rozpoczal sie 13.01.2013, ostatni dzien miesiaczki przypadl 19.01.2013. Przez ostatnie 2 lata bralam tabletki antykoncepcyjne. Ostatnia tabletke z opakowania wzielam 8.01.2013, nastapila 7 -dniowa przerwa i dnia 16.01.2013 wzielam tabletke z nowego opakowania, jednak byla ona ostatnia- nie kontynuowalam dalej brania tabletek. Wszystkie cykle podczas brania tabletek trwaly 28 dni- wedlug tego, okres powinnam dostac 10.02.2013. Dzis jest 12.02.2013 i wciaz nie mam okresu, jak i zadnych dolegliwosci z nim zwiazanych. Dodam, ze od 19.01.2013 regularnie wspolzylam z mezem- codziennie lub co drugi/trzeci dzien. Paskowy test ciazowy wykonalam 11.02.2013- wynik negatywny. Zastanawiam sie jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze oraz kiedy moge zrobic test ciazowy z krwi, tak by wynik byl najpewniejszy?

Odnośnik do komentarza

Witajcie.

Dokladnie 12 dni temu kochalam sie ze swoim chlopakiem. Zabezpieczylismy sie, ale za drugim razem zaczelismy bez prezerwatywy, bylo to kilka minut po zakonczonym pierwszym stosunku. Chlopak nie umyl penisa, ani go niczym nie wytarl. Dopiero pozniej nalozyl prezerwatywe.

Od 2-3 dni czuje sie dziwnie, troche powiekszyly mi sie piersi (do planowej miesiaczki zostal mi tydzien), mam zatwardzenia, co nie zdarza mi sie praktycznie. Mam podwyzszona temprature.

Czy wykonywac juz test ciazowy?

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie okres miałam 22.03 okres to zaduzo powiedziane bo takie plamienie zrobiłam test ciazowy wyszedł negatywnie wiec 28.03 zrobiłam badanie z krwi kore rowniez wyszło negatywnie czy moze to wszystko byc za wczesnie czy powtorzyc badania czy jest szansa ze jestem w ciazy

Odnośnik do komentarza
Gość Wioletta121

Witam mam pytanie która z tych dat jest bardziej prawdopodobną data zapłodnienia 14.12.2012 czy 1.01.2013 gdy data porodu wacha się między 01.09.2013 a 06.09.2013 dodam ze ostatnia miesiączka była 26,11.2012 r z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

Witam, staramy sie o dziecko, w ostatnim tygodniu kochalam sie z mezem prawie codziennie, mialam dni plodne, robilam testy owulacyjne, w dzien 2 kresek rowniez sie kochalismy, czyli 10,12,13,14. Ostatnią miesiączke mialam 28 maja. Robilam testy plytkowe i kazdy jest negatywny. Dzis mialam badanie Beta HCG i wynik to 1,74. Czy napewno mozna wykluczyc ciaze??A moze za wczesnie to badanie i te testy? Prosze o odpowiedz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny. Mam malutki problemik. Zastanawiam się czy test Beta HCG z krwi wykazuje ciąże już po 11 dniach od stosunku? Naczytałam się na różnych forach, jedni mówią że tak inni że nie więc postanowiłam sama zapytać. Opowiem wam moją historie. Na początku kwietnia odstawiłam tabletki ( a brałam prawie 10 lat ) mąż akurat wyjechał do pracy za granice więc stwierdziłam że to dobry okres na króką przerwe ( po co sie truć ). Miałam 3 miesiączki w kwietniu, w maju i w czerwcu, co prawda bardzo nieregularne ( odstępy 26,39 i 33 dni) 17 lipca dostałam a 19 przyjechał mój mąż na weekend. Stwierdziliśmy że skoro mam okres to nie zajde oczko.gif Po około tygodniu jak pojechał wkręciłam się że może jednak się przytrafiłousmiech.gif ( miałam wszystkie objawy ciążowe o których poczytałam - mdłości, bolące jajniki i piersi, stan podgorączkowy, zmęczenie, bezsenność i brak apetytu) i zrobiłam test sikany - negatywny za 2 dni znowu i też negatywny. w 14 dc dostałam takie malutkie plamienie. Zaniepokoiło mnie to i znowu podświadomość zadziałała , poczytałam że to może być plamienie implantacyjne. Dzisiaj , czyli w 11 dni po barabara zrobiłam test Beta HCG z krwi ( denerwowałam się jak nigdy ) ale niestety nie wykrył ciąży <0.100mIU/ml. I teraz moje pytanie, czy test zrobiłam za szybko? Czy te moje niby objawy ciąży są "urojone"? Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Inne dziewczyny pewnie też będą ciekawe jak szybko Wam wyszedł test HCG pozytywny, po jakim czasie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...