Skocz do zawartości
Forum

Kiedy zrobić test ciążowy?


Gość Malami1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malami1234

cykl moj ma 28 dni. w 6dniu cyklu tzn w ostatni dzien miesiaczki uprawialam peeting z chlopakiem. wytrysnal mi na rece, nie bylo tego duzo. Dokladnie wytarlam rece i po chwili poprawilam sobie tampona delikatnie bo czulam dyskomfort. Czy moge byc w ciazy ? i po jakim dniu od tego feralnego zdarzenia moglaby zdrobic test ciazowy i jakie polecacie. ?

Odnośnik do komentarza
Gość desperatka666

Witam,
proszę o nieocenianie mnie, wiem, że postąpiłam bezmyślnie, ale czasu niestety nie cofnę... Otóż, mój problem polega na tym, że ostatnio daliśmy się z chłopakiem ponieść chwili i doszło do zbliżenia bez zabezpieczenia... Była to dosłownie chwila, kilka jego ruchów we mnie, nie skończył, więc jako tako kontaktu ze spermą nie było. Nie wiem jak się sprawa miała w przypadku preejakulatu... Najprawdopodobniej miałam dni płodne, jednak ze względu na nieregularność cyklu są to tylko przypuszczenia. Ostatnią miesiączkę miałam od 27.08 do 01.09, moje cykle są naprawdę bardzo różne, czasami 28 dni, a czasami 32... Nigdy nie współżyłam bez zabezpieczenia, zawsze była ta prezerwatywa i mam dość głupie pytanie, ale niestety nurtuje mnie ono: czy mam realne powody do stresu? Czy tydzień od stosunku mogę wykonać test, żeby wynik był wiarygodny? Niesiączki znowu mam dostać pod koniec miesiąca, a podejrzewam, że do tego czasu stres mnie zje... Dlatego proszę o jakąś poradę. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Gość desperatka666

Dzięki za odpowiedź ;)
Tak jak myślałam, test powinnam zrobić w okolicach miesiączki, choć podobno są jakieś płytkowe, które można zrobić już 6 dni po domniemanym zapłodnieniu. Wiem, że przez stres sama sobie miesiączkę opóźnię, jednak nie potrafię o tym nie myśleć, bo w moim przypadku ciąża jest jak wyrok... Szkoda, że człowiek uczy się dopiero na błędach.

Odnośnik do komentarza

witam !
Ostatni okres miałam 19.XII. 2012 r. okres mam co 28 dni . Współżyłam z mężem 28 lub 29 XII, 30 i 01.I czy jest duże prawdopodobieństwo że zostaniemy rodzicami ? Robiłąm dwa testy jeden 07. I a drugi 10 I i oba byly negatywne. Okres powinnam dostać 15 I. Czyzby wskazywalo to na ciaze tylko zbyt wczesna zeby wykryl ja test ciazowy?

Odnośnik do komentarza

19 .12 okres Ci się rozpoczął czy zakończył?
Jeśli rozpoczął, to akurat 30 i 1 styczeń wychodzą Twoimi dniami płodnymi. Jak na moje niefachowe oko;) jest możliwość że będziesz mamą. Test zrób w dniu, lub 1 dzień po spodziewanej miesiączce. Ja tak zrobiłam, kreski wyszły dwie, ale jedna bardzo bladziutka. Będę mamą:)

Odnośnik do komentarza

no to moje gratulacje :))) tez mi sie wydaje ze test wyjdzie pozytywny ale nerwy sa :) a co do twojego pytania to poczatek okresu byl 19.XII.2012 r. a co do plamienia to jest bardzo skape ledwo widoczne wiec chyba zwariuje to wtorku bo zamierzam we wtorek zrobic test bedzie to dzien spodziewanego okresu

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny mam pytanie..
współzyłam z chłopakiem przed,pod koniec i po okresie..a okres miałam 18grudnia..chłopak zawsze konczył we mnie..od 2tyg bardzo bola mnie piersi sa nabrzmiałe i pobolew mnie brzuch. okres mam miec w oiatek ale nie daje mi to spokoju czy nie jestem w ciaży. i zastanawiam ie czy mogła bym już zrobć test? czy jeszcze poczekać??pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Podpowiedzcie coś dziewczyny. Która umie dobrze wyliczać dni płodne?Pierwszy dzień ostatniej miesiączki rozpoczął się 22.12.12 , trwała ona tylko3 dni. Kochaliśmy się z mężem 03.01.13, 05.01.13 ale nie doszedł i 06.01.13 skończył we mnie. wypadał to już ostatni dzień owulacji, czy mogłam zajść jeszcze w ciążę skoro zapłodnienie trwa 1czy 2 dni. Bardzo chcemy mieć dzidzię ale coś nam nie wychodzi, może to w nie te dni zabieramy się do działania. Poradźcie coś.

Odnośnik do komentarza

Cykl trwa różnie od26-28dni. Wczoraj 18.01 dostałam okres wręcz tym razem bardzo planowo 28dnia więc już po wszystkim , czar prysł:(. już niema nadziei, chociaż czytałam na różnych forach , że niektóre kobiety maja okres przez pierwsze miesiące ciąży, ale już nie wieżę żeby tak było w moim przypadku także niema sensu już robić testu ale dzięki niebieskajarzębina za otuche. Spróbujemy następnym razem.

Odnośnik do komentarza

Witam,moj cykl to 26 dni ,ostatnia miesiaczke dostalam 23.12 z mezem kochalam sie 01.01 kolejna miesiaczke powinnam dostac 17.01 ale niestety nie dostalam.robilam i wczoraj i dzis test i tylko jedna kreka i nie wiem czy jest nadzieja ze bede w ciazy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...