Skocz do zawartości
Forum

Brązowy śluz, co to może być.. Obawy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 31 stycznia kochałem się z dziewczyną z zabezpieczeniem. Był to pierwszy raz mojej dziewczyny, stosunek był przerwany a wtrysku nie było żadnego. ( nawet na "zewnątrz") Przerwalismy,ponieważ moja partnerka miała bóle.. Te bóle też występowały przed współżyciem. W sensie dziewczyna miała jakieś dziwne swędy i drapala to ( wydaje mi się ze w ten sposób pogorszyła sprawę) + doszedł ten stosunek. Gdy skończyliśmy dziewczyna powiedziała mi ze ma jakiś dziwny brązowy śluz i to mnie właśnie zamartwia. Czy to możliwe ze sluz powstał na skutek przebicia błony? Okres miała dostać 1 lutego czyli właśnie dziś ale na razie nic nie ma wiec nasuwa mi się z kolei myśl o ciąży. Prezerwatywa na 100% nie była uszkodzona, chodź zdejmując ja zauważyłem ten płyn co się wydziela podczas stosunku.. Jednak to chyba normalne, że wewnątrz prezerwatywy jest to. ( prezerwatywa jest chyba po to żeby osłaniać). Co o tym myślicie? z góry dziękuję za odpowiedź .

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi. Wszystko wskazuje że okres będzie. Najpóźniej może jej wypaść 5 lutego. Zapomniałem dodać że ten brązowy śluz miał miejsce tylko jednorazowo, dziś dziewczyna powiedziała mi ze poczula właśnie jak coś jej "leci". Był to jasno różowy sluz z domieszką krwi. Coś takiego miewa przed okresem właśnie :) w sensie właśnie najpierw taki śluz a zaraz potem normalnie krew. Jak myślicie, powinno być okej? martwi mnie jeszcze tylko ten fakt swędzenia i szczypania po wyjściu z toalety.

Odnośnik do komentarza

Możliwe :) na szczęście jedna sprawa juz została wykluczona a mianowicie ciąża. Dziś dziewczyna dostała normalnie okresu z takimi samymi objawami jak zawsze!! :) dziękuję jeszcze raz wszystkim za uspokojenie mnie.

Odnośnik do komentarza

Teraz to mi napędziłaś stracha trochę...
Dziewczyna dostała maść,i wszelkie swędzenie i pieczenie przeszło. Kolejny okres też przyszedł idealnie tak jak miał przyjść i trwał 7 dni,był identyczny jak wszystkie poprzednie. Czyli dalej jest możliwość zaciążenia mimo już dwóch okresów?! Jak dla mnie ciąża byłaby trochę niedorzeczna,ponieważ 3 dni po stosunku dostała okresu czyli wychodziło na to że miała dni niepłodne + była prezerwatywa która na pewno nie pękła. Od tamtego momentu nie kochaliśmy się,podchodzimy o wiele ostrożniej do takich spraw niż ostatnio lecz wszystko układa się świetnie :) Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...