Skocz do zawartości
Forum

Co oznacza ten śluz i czy mogę być w ciąży ?


Gość Przerażonaola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przerażonaola

Witam :( Mam dość spory problem dokładnie 22.01.2016 doszło pomiędzy mną a moim facetem pierwszy raz do pettingu jesteśmy ze sobą od miesiąca ale to nie istotne, bynajmniej wytrysku nie było wydobył się tylko ten płyn przed wytryskiem, w którym rownież są plemniki i bardzo dobrze wiem ze się zachowałam bardzo ale to bardzo nie odpowiedzialnie ale alkohol zrobił swoje w pewnej części smutas.gif . A wiec tak kiedy ja go zadowalalam swoją ręka on dotknął ręka swojego penisa żeby mi tak jakby pomoc i jestem pewna w 100%, ze dotknął jednym palcem tego płynu którego było dość sporo potem dotknął mojej łechtaczki a potem wsadził palec, po jakimś czasie usiadłam na nim i gdy on chciał już normalnie współżyć i przyłożył penisa do mojej. I chyba ale nie jestem pewna on trochę wszedł ale na jakieś 4 cm kazałam mu przestać bo jestem jeszcze dziewica i nie byłam tego wszystkiego tak pewna pozatym nie mieliśmy zabezpieczenia wiec coś więcej było wykluczone aż tak głupia nawet po alkoholu nie jestem. Bynajmniej jestem tak wystraszona czekałam cierpliwie aż dostanę okres, aż dzisiaj 28.01.2016 myślałam ze dostałam niestety była to krew ze śluzem nie jestem pewna kiedy miałam okres nawet nie miałam czasu zapisać tak byłam zabiegana chociaż wiem ze to skrajnie nie odpowiedzialne i zapisuje zawsze mam dość nie regularne cykle i nie jestem pewna kiedy miałam dni płodne. Nie wiem co już myślec nie mam żadnych objawów ciąży tylko trochę boli mnie brzuch ale czuje ze nerwowo. Z tego co mi się wydaje to jeszcze mimo wszystko za wcześnie na jakieś objawy ale obawiam się o ten śluz z krwią niby trochę przypomina okres ale jest tez jednak śluz nie jest go bardzo dużo ale jednak jest. Im więcej się naczytam w internecie tym bardziej się martwię, mógłby mi ktoś z was powiedzieć czy jest taka możliwość i co oznacza ten śluz ?? Jak tylko wyjdzie ze nie jestem w ciąży zostawię seks i wszystkie rzeczy z tym związane do czasu kiedy będę gotowa na dziecko nigdy więcej takiego stresu :( + jescze chciałam dodać, że jestem dziewicą bo nigdy nie współżyłam najprawdopodobniej błona dziewicza zanikła mi poprzez używanie tamponów i masturbacje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...