Skocz do zawartości
Forum

Muzyka w głowie.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) Szukam od jakiegoś czasu rozwiązania, może ktoś z Was będzie wiedział. Chodzi o to, że od kilku lat słyszę muzykę w głowie, tak jakbym ją sobie nucił w myślach. Od rana do wieczora to się nie zamyka. Udaje mi się ją wyłączyć tylko na krótką chwilę, a potem znowu gra, nawet nie wiem kiedy wróciła, zauważam tylko że jest. Kiedyś nie zwracałem na to uwagi, jest bo jest, ale od jakiegoś czasu medytuję i okazuje się, że ta muzyczka (nie konkretny kawałek, wszystko co usłyszę) praktycznie uniemożliwia koncentrację, a to przekłada się na praktycznie każdą sferę życia.

Może ktoś z Was wie skąd to się wzięło i jak można się tego pozbyć?

Jeśli masz jakiś problem to na 100% ktoś już go miał

Odnośnik do komentarza

Albo wkręciłeś sobie, że to Ci potrzebne do medytacji i dlatego zdaje Ci się, że to przeszkadza. U mnie muzyka gra w głowie jak mam dobry nastrój, a jak jakieś dziadostwo wpadnie w ucho i nie chce wypaść bo jest zryte, to po prostu sobie myślę żeby to przeszło i przechodzi, bo tego nie chcę. Proste ;)

Odnośnik do komentarza

js_11, niestety to nie wkręta. Medytacja pozwala poszerzyć świadomość, a ta muzyczka mega utrudnia takie zadanie, i była już wcześniej. I niestety nie w każdym przypadku jest to takie proste.

mhm18, wiem że masz to jeszcze przed sobą, ale proponuję Ci dorosnąć, fajna sprawa, nie musisz już wtedy szukać uwagi innych spamując na forach ;)

Jeśli masz jakiś problem to na 100% ktoś już go miał

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...