Skocz do zawartości
Forum

kobiety


Gość Mili 88

Rekomendowane odpowiedzi

A ja lubię patrzeć na gołe laseczki.
Lubię kiedy czułe pieszcząc swoje ciałka. Nie jestem lesbijķą bo mam męża i nie wyobrażam sobie życia z kobietą. Ale sex z kobietą bardzo mi się podoba i bardzo lubię oglądać filmiki właśnie gdzie kobiety zmysłowe rzeczy robią.

Odnośnik do komentarza

Ja akurat jestem zdecydowanie bi, może nawet nieco bardziej niż bi i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że sex z kobietą jest po prostu zwyczajnie kompletnie inny niż z mężczyzną. To są bardzo różne doznania. Dlatego uważam, że nie da się tego porównywać. Nie umiałabym powiedzieć lepiej jest czy gorzej , bo tak się powiedzieć nie da, ale dla mnie sex z kobietą jest czymś wspaniałym!!!

Odnośnik do komentarza

~be a ta
Byłam z facetami oczywiście (teraz akurat jestem po rozstaniu) fa et mnie zostawił jak mu powiedziałam ze chciałabym kiedyś w łóżku z kobietą spróbować wręcz zrobił potężna awanturę

ja bym ci nie zrobil awantury, w koncu bylas z kobieta czy nie ,

Odnośnik do komentarza

iwona blondynka
Ja akurat jestem zdecydowanie bi, może nawet nieco bardziej niż bi i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że sex z kobietą jest po prostu zwyczajnie kompletnie inny niż z mężczyzną. To są bardzo różne doznania. Dlatego uważam, że nie da się tego porównywać. Nie umiałabym powiedzieć lepiej jest czy gorzej , bo tak się powiedzieć nie da, ale dla mnie sex z kobietą jest czymś wspaniałym!!!

jak taki super sex z kobieta to po co wkladasz sobie sztucznego penisa , bo na pewno obie macie te zabawki

Odnośnik do komentarza

~mam1][quoteiwona blondynka
Ja akurat jestem zdecydowanie bi, może nawet nieco bardziej niż bi i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że sex z kobietą jest po prostu zwyczajnie kompletnie inny niż z mężczyzną. To są bardzo różne doznania. Dlatego uważam, że nie da się tego porównywać. Nie umiałabym powiedzieć lepiej jest czy gorzej , bo tak się powiedzieć nie da, ale dla mnie sex z kobietą jest czymś wspaniałym!!!

jak taki super sex z kobieta to po co wkladasz sobie sztucznego penisa , bo na pewno obie macie te zabawki

Odpowiem Ci jeśli już tak bardzo chcesz wiedzieć. Owszem mamy sztucznego penisa i faktycznie korzystamy z partnerką z tego ponieważ tak również osiągamy orgazm. Jest po prostu jednym ze sposobów na orgazm, choć nie jedynym. Nie wiem czy dostatecznie jasno odpowiedziałam Ci na pytanie. Mam nadzieję, że tak.

Odnośnik do komentarza

ok rozumiem , ale jak nie naturalny penis to po co sztuczny , widzisz chodzi mi o to ze skoro sie piescicie to myslalem ze penis jest tabu , jestescie na nie na facetow a tu prosze pelen wypas , z facetem jest inny sex ,jak sztucznego wkladasz sobie a w ogole kochalas sie z facetem i mialas orgazm

Odnośnik do komentarza

Drogi Mam 1.
Ani penis nie jest dla nie tabu, ani mężczyzna. To jakieś kompletne nieporozumienie. Uprawiam sex z facetami i to lubię ponieważ ja generalnie lubię sex. Z facetami, z kobietami a także ten, o którym mądrze mówi się autosex. Nie udaję nikogo innego niż jestem i nie ukrywam jakoś nerwowo swojej seksualności u faktu, że jestem seksualnie bardzo rozbudzona i potrzebuję sexu. To, że faktycznie wyraźnie skręcam w stronę kobiet nie oznacza, że nie doceniam sexu z facetami. Jeśli tak uważasz, to po prostu grubo się mylisz. Może i jestem nimfomanką ale są o wiele gorsze wady.
Pozdrawiam ciepło. iw

Odnośnik do komentarza

iwona blondynka
Drogi Mam 1.
Ani penis nie jest dla nie tabu, ani mężczyzna. To jakieś kompletne nieporozumienie. Uprawiam sex z facetami i to lubię ponieważ ja generalnie lubię sex. Z facetami, z kobietami a także ten, o którym mądrze mówi się autosex. Nie udaję nikogo innego niż jestem i nie ukrywam jakoś nerwowo swojej seksualności u faktu, że jestem seksualnie bardzo rozbudzona i potrzebuję sexu. To, że faktycznie wyraźnie skręcam w stronę kobiet nie oznacza, że nie doceniam sexu z facetami. Jeśli tak uważasz, to po prostu grubo się mylisz. Może i jestem nimfomanką ale są o wiele gorsze wady.
Pozdrawiam ciepło. iw

to fajna jestes super ciebie poznac by bylo

Odnośnik do komentarza

po jakim czasie stymulacji penisem, & dildem, & palcem uzyskujesz lubricatio? Jeśli uzyskujesz, to jak obfite jest, i czy to jest równoznaczne z twoim szczytowaniem?
Czy lubisz przyjmować nasienie do cipki czy wolisz tantryków: długo "rżnących" bez wytrysku?

Odnośnik do komentarza

czy podczas orala połykasz spermę z przyjemnością jak doskonały pokarm białkowy , czy ją wypluwasz jako coś niezbyt pachnącego/smacznego?
Czy po analu z orgazmem na tyle jesteś zadowolona, że zdolna jesteś wziąć penisa do buzi?
Po ilu minutach zdolna jesteś szczytować?
Czy, i jak często pracujesz na "łokciach"?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...